Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Dżizassssssssss, tyle dyskusji o pochłaniaczu. W sumie u Basi, to jest zawsze tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle dyskusji o każdej .... Dobrze, że zakończyłam pisaństwo w swoim DB, bo zamiast 5 lat budowałabym się 15 analizując wszystkie pomysły, wariacje, sposoby na to i owo  Chyba mnie muł budowlany dopada    Moim prostym babskim tokiem rozumowania, pochłaniacz: -ma się podobać -ma być jak najcichszy -ma być bezobsługowy (lub prawie)   Jak mieszkałam w nastu miejscach w swym burzliwym żywocie i obsługiwałam naście pochłaniaczy, tak nigdy nie wymieniłam filtra węglowego. Kratki metalowe myłam w zmywarce, ale filtr po zakończeniu żywota był wyjmowany i nigdy nie powracał. Waliłabym dziurę w ścianie. Bajzel raz, spokój do końca życia.
  • A my zastanawiamy się nad tarasem drewnianym, tylko pytanie, jaki gatunek drewna będzie się najlepiej nadawał - chodzi o jego trwałość, odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne.
  • Niekoniecznie, bo kryteria wyboru takiej maszyny, realnie, sprowadzają się do: - ma się podobać, - ma być tanie.   Funkcjonalność wszystkich, w zasadzie, jest taka sama, a pozostałe bajery to raczej chwyt marketingowy, niż realne korzyści z "nowatorskiego" rozwiązania.   To jest okap/pochłaniacz do normalnej rodzinnej kuchni, a nie do profesjonalnej kuchni z 5 gwiazdkami od producenta opon.
  • Baszka ma już taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki,za przeproszeniem,łeb 
  • Te za linkowane, może zwrócić do 14 dni, jednak za przesyłkę zwrotną zapłaci ona troszkę więcej.  5 negatywów na 500 zawartych ofert, to przyzwoita liczba, można spróbować kupić.   Boję się, że Baszka obejrzy ten okap wyłącznie od kątem estetycznym, a cuda dopiero wyjdą w trakcie użytkowania.   Białe kolory to spory problem, mogą żółknąć i łatwiej je zarysować, okap obudowę trzeba myć zarasta trudniejszą do czyszczenia mazią, zwłaszcza od gazówki.  
 • Popularne tematy

×