Skocz do zawartości

Budynek gospodarczy


Recommended Posts

Witam
Na wiosnę mam zamiar budować na działce budynek gospodarczy 8 m długi 3 szeroki i mniej więcej 2 wysoki, nie chciał bym za dużo na niego wydać pieniędzy więc zdecydowałem się, ze sam podejdę do tematu i wybuduję go własnymi siłami.
I tutaj moja prośba do szanownych kolegów i koleżanek z forum jakieś rady co do budowy może jakaś książka która mi podpowie jak do tego się zabrać lub inne wskazówki. Zdecydowałem się, że wybuduję ten budynek z cegły MAX podobno z tego materiału szybko się buduje i w miarę tanio wychodzi co o tym sądzicie ? Dach będzie jedno spadowy o nachyleniu mniej więcej 8 stopni przykryty deskami i na to papa.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą podpowiedz.
Link do komentarza
Cytat

Nie odpowiadajcie wszyscy naraz bo nie daję rady czytać tyle odpowiedzi.



Nie wiem czy uda mi się dopchać do głosu, ale spróbuję icon_lol.gif . Ja też mam taki zamiar ale dopiero jak skończę budowę domu. Na razie podpatruje jak to robi moja ekipa do tego parę artykułów i może się uda. Na razie tylko taka rada przychodzi mi do głowy. Powiem szczerze, że nie wydaje się to trudne i wiem, że muszę spróbować korzystając z materiałów które zostaną. A swoją drogą to gazobeton wydaje mi się że jest łatwiejszy w obróbce.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...