Skocz do zawartości

własny projekt- pomoc


Recommended Posts

Nie przejmuj się, ja też mam taras od zachodu i już teraz widzę, że to super sprawa zwłaszcza dla ludzi, którzy połowę dnia spędzają w pracy. Nie ma nic przyjemniejszego niż popołudniowa i wieczorna herbatka na takim tarasie gdzie jeszcze wieczorem jest słonko. Jedna uwaga u mnie cień na taras daje wysokie drzewo, więc pomyśl o jakiejś przesłonie, markizie, parasolu, a najlepiej o drzewie. Na prawdę polecam icon_smile.gif
Link do komentarza
No właśnie , gdyby nie drzewo nie byłabyś w stanie wysiedzieć na tym tarasie. Rodzice musieli zamontować markize , bo inaczej sie nie dało . A co do intymności to więcej jej będzie od strony drogi niż od sąsiada. pewnie , że dużo zależy od tego jaka droga i jaki sąsiad i jak duża działka. Mam nadzieje , że Twój wybór będzie trafiony. Ja mam narożną działke i mój taras bedzie od wschodu i od drogi. Mniej mi będzie przeszkadzało jak co jakiś czas przejedzie samochód czy przejdzie człowiek niz sąsiad kręcący sie po drugiej stronie siatki i podsłuchujący o czym rozmawiam, Teraz to przerabiam i nie jest to komfortowa sytuacja, a już napewno zero intymności.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Cytat

Informuję,że rzuciłem okiem:)



drugim już nie rzucaj


Cytat

To jest nasz wstepny projekt, baardzo proszę o wszelkie komentarze, porady. Co zmienić?



Ło mamulu, wy też będziecie do śmierci sprawni? To pomyśl, że czasem po pijaku ciężko się włazi po schodach... i jak tu się zawlec na piętro do łóżka? A nie daj boże złamać tak nogę...
Wszystkim tylko rozrywki w głowie...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...