Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Co do wkładu nie wiem, ojciec kogoś już tam ma ustawionego na przyszły tydzień, a ja powiem szczerze się tym dopiero teraz zainteresowałem. 
    • Miałem podobny problem i okleiłem tę ścianę szczelnie styropianem i po sprawie. U mnie piec pracował 11 lat a teraz jest piec gazowy, w kominie wkład do gazu. U Ciebie widzę bardzo minimalne wykwity, bo też piec działa dopiero 2 lata, więc raczej mocno nie zdążył nasiąknąć tym kondensatem. Myślę że jednak wystarczy wymiana samego tynku tylko w miejscach gdzie wyszły plamy. To jest trochę wróżenie z fusów, ale warunek podstawowy to likwidacja przyczyny tych plam, czyli trzeba dać wkład. Jak to nie pomoże nakleisz np styropian. Jaki wkład masz zamiar zastosować w kominie ?.      
    • Hot NEWS! Dzisiaj, premier Mateusz Morawiecki ogłosił szczegóły nowego, rządowej programu wsparcia instalacji prosumenckich! Program „Mój prąd” skierowany jest do gospodarstw domowych, w szczególności tych najsłabiej zurbanizowanych. Nowy program, który realizowany będzie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Budżet programu wyniesie 1 mld PLN. Szacuje się, że przyczyni się on do powstania dodatkowych 200 tysięcy instalacji fotowoltaicznych! Co wiemy o programie „Mój prąd”? Podczas konferencji prasowej zdradzono założenia kolejnego programu mającego na celu pomoc z rozwoju energetyki prosumenckiej. Dotacje do jednej instalacji mają wynieść do 5 tys. zł Dofinansowanie w wysokości 50% kosztów Wsparcie dla instalacji od 2 do 10 kWp Skorzystać mogą gospodarstwa domowe, zwłaszcza te na terenach słabo zurbanizowanych Budżet programu wynosi 1 mld PLN Co Wy na to?
    • Hot NEWS! Dzisiaj, premier Mateusz Morawiecki ogłosił szczegóły nowego, rządowej programu wsparcia instalacji prosumenckich! Program „Mój prąd” skierowany jest do gospodarstw domowych, w szczególności tych najsłabiej zurbanizowanych. Nowy program, który realizowany będzie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Budżet programu wyniesie 1 mld PLN. Szacuje się, że przyczyni się on do powstania dodatkowych 200 tysięcy instalacji fotowoltaicznych! Co wiemy o programie „Mój prąd”? Podczas konferencji prasowej zdradzono założenia kolejnego programu mającego na celu pomoc z rozwoju energetyki prosumenckiej. Dotacje do jednej instalacji mają wynieść do 5 tys. zł Dofinansowanie w wysokości 50% kosztów Wsparcie dla instalacji od 2 do 10 kWp Skorzystać mogą gospodarstwa domowe, zwłaszcza te na terenach słabo zurbanizowanych Budżet programu wynosi 1 mld PLN Co Wy na to?
    • Nawet jeśli będzie już ten wkład dany?  To co w takim razie trzeba zrobić? Wymienić te cegły? Czy cały Komin kuc? 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...