Skocz do zawartości

Budowa domu na odległość


Recommended Posts

Gość Darek okna kanie
Witam mam na imię Darek, planuje wybudować dom jak najbardziej energooszczędny, na pasywny się nie nastawiam, gdyż czym więcej czytam mniejszą szansę widzę na w pełni pasywny, ale wracam do pytania jakie okna realnie polecacie i uważacie za naprawdę oszczędzające energię cieplną (pomijam rozmiar), chodzi o profil, szybę dodatki montażowe. Pozdrawiam Darek poszukujący dobrego okna Kanie k.Wa-wy
Link do komentarza
Cytat

Witam mam na imię Darek, planuje wybudować dom jak najbardziej energooszczędny, na pasywny się nie nastawiam, gdyż czym więcej czytam mniejszą szansę widzę na w pełni pasywny, ale wracam do pytania jakie okna realnie polecacie i uważacie za naprawdę oszczędzające energię cieplną (pomijam rozmiar), chodzi o profil, szybę dodatki montażowe.
Pozdrawiam

Darek poszukujący dobrego okna
Kanie k.Wa-wy


Ja zakupiłam okna fabryki Ms Okna. Fabryka jest ze Słupska i w swojej linii produkcyjnej ma okna typu energo line o współczynniku dla szyby 0,5 a dla całego okna ok. 0.9. Pakiet trzyszybowy wypełniony argonem. Jeśli Twój dom ma być energooszczędny to przy montażu trzeba dać dwie taśmy doszczelniające: jedną z zewnątrz drugą na zewnątrz.
Dobrze też przy ścianie dwuwarstwowej montować okna w warstwie ocieplenia ale ja akurat na to się nie zdecydowałam, bo takie wiszące okna mocowane na kotwy do muru do mnie nie przemawiają, ale może strach ma tylko wielkie oczy

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...