Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Przegrana walka z glazurnikiem

Recommended Posts

Gość Michal
U mnie było podobnie, kupa kasy poszło, efekt mizerny, glazurnik zarobił i poszedł.

Gość KRAKUS1
Pani Barbaro, jesli "FACHURA" kladl te plytki 3 dni, to na litosc Boska, widac bylo juz pierwszego dnia, ze cos jest NIE TAK !!!! Czemu Pani nie wkroczyla do akcji ??? Teraz Pani zale sa jak musztarda po obiedzie. W Pani historii widze tylko wine Pani, za dopuszczenie do takiego stanu i jeszcze zaplacenie "FACHURZE" za taka prace. Prosze teraz to piwo wypic do dna. Wlasciwie lepiej bedzie gdy kafelki same odpadna i nastepny "FACHOWIEC" bedzie bardziej dokladny i trzezwy. Uklony KRAKUS1

Gość richi
.Witam przy płytkach jest tak każdy chce jak najtaniej i tego są efekty niestety dobry fachowiec się ceni podejżewam jaka cena taka praca...

niestety ja również trafiłam na takiego płytkarza co jak kładł decor to nie zwrócił uwagi iż na końcach jest inny wzór i kładł sobie jak chciał- efekt straszny:) a udawał że nie wie o co mi chodzi:((

Gość paleta
jak bierze sie [fachowca] za 25 zł za metr kwadratowy to niewymagajcie ze zrobi wam wersal.

Moja ciocia mieszkała w bloku, sąsiadka wyremontowała łazienkę, gość który to robił siedział 2 lub 3 tygodnie (w łazience 2 na 3), skasował sporo, widziałem efekt pracy, najbardziej dokładna i dopracowana łazienka - a widziałem w życiu wiele.
Po pół roku ciocia oznajmiła że ona też robi remont i ma innego płytkarza, szybszego, tańszego.
Powiedziałem aby poprosiła go gzie może zobaczyć jakąś łazienkę przez niego zrobioną, albo dwie i facet się zmył.
Wzięła gościa od sąsiadki, robił miesiąc - łazienka przedpokój kuchnia = 10m2, sama robocizna kilka tys zł.
Pojawiłem się pod koniec pracy chciałem znaleźć mu "błęda" SZOK - nie znalazłem, fakt łazienka prosta bez bajerów, ale gość perfekcjonista. Szkoda że mieszkanie się sprzedało.

Gość piotr
\"\"jasny gwint\"\"skąd wy ich bierzecie tych fachowców..

Niema co sie podniecac. Zycia nie znacie? Nawet jak zaplacicie 200 zl za metr paprokowi to co ?bedza super polozone ?bo 2 stowy kosztowalo a jak ktos da 30 zl to z gory zle? Nie tedy droga. Ja wybierajac czy szukajac fachowcow nie interesowala mnie cena liczyla sie fachowosc - rzetelnosc wykonywanej pracy a dopiero na drugim miejscu byla cena. Fachowca poznac mozna nie po tym jak zaczyna tylko jak konczy icon_lol.gif

Pisać się nikomu nie chce uczciwie, po polsku, nawet tym, co o sobie mówią, że inteligentni(?) i po studiach...
Ale od glazurnika to wymagają...

W Toruniu ceny wachają się od 30 do 40 zł za m2
No chyba że weźmiemy fachowca z gazety to i za 20 zł położy płytki, tylko jak to będzie wyglądało.???

Ja, na glazurnika czekam do połowy marca, zła jestem jak osa, bo wstrzymał mi robote na budowie. Zaklepałam go w styczniu, na połowe marca. I tak super, bo kolega u którego teraz robi czekał na niego pół roku. Tani nie jest 55zł, ale zna sie na robocie. Paproków mam już dość. Więc czekam...

Gość Glazurnik
Bierzecie partaczy pracujących na czarno to macie efekty. Chcecie mieć tanio i w jeden dzień to macie. Ciekawe ilu podpisuje umowy i otrzymuje pisemną gwarancję?.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować