Skocz do zawartości

Internetowy Dziennik Budowy


Recommended Posts

Cytat

Szanowna redakcjo

Czy było by możliwe stworzenie działu DZIENNIK BUDOWY aby każdy budujący miał możliwość prowadzenia pamiętnika na forum lub w ramach Klanu?

ps. a może już jest tylko nie wiem. Było by fajnie

pozdrawiam



Zajrzyj do tego działu.

https://forum.budujemydom.pl/index.php?showforum=69

Są tam dwa tematy - blog Sylwii i blog Kariby. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pójść w ich ślady. Tym bardziej, że wielu forumowiczów chciałoby czytać takie wpisy. Niestety wspomniane blogi są już zakończone, a więc tym większe jest pole do popisu icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Zajrzyj do tego działu.

https://forum.budujemydom.pl/index.php?showforum=69

Są tam dwa tematy - blog Sylwii i blog Kariby. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pójść w ich ślady. Tym bardziej, że wielu forumowiczów chciałoby czytać takie wpisy. Niestety wspomniane blogi są już zakończone, a więc tym większe jest pole do popisu icon_smile.gif



Witam,

Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze to myślę że powinien powstać osobny dział dziennik budowy (proponuję aby nie można było tam bezpośrednio dodawać komentarzy). Jestem pewny że cieszyłby się on wielkim zainteresowaniem forumowiczów. Sam chętnie bym takowy założył.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam,

Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze to myślę że powinien powstać osobny dział dziennik budowy (proponuję aby nie można było tam bezpośrednio dodawać komentarzy). Jestem pewny że cieszyłby się on wielkim zainteresowaniem forumowiczów. Sam chętnie bym takowy założył.



Całkowicie się z kolegą zgadzam!!! Lubie wpisy tym bardziej, że sa bardzo pochlebne i miłe ale uważam, że komentarze szczególnie w dużej ilości "zaciemniają" prowadzony dziennik. Czy dobrą propozycją było by utworzenie równoległego Blogu - "Komentarze do ..."? Jeżeli tak to czy redakcja była by w stanie przenieść już istniejące komentarze?
Link do komentarza
Cytat

Całkowicie się z kolegą zgadzam!!! Lubie wpisy tym bardziej, że sa bardzo pochlebne i miłe ale uważam, że komentarze szczególnie w dużej ilości "zaciemniają" prowadzony dziennik. Czy dobrą propozycją było by utworzenie równoległego Blogu - "Komentarze do ..."? Jeżeli tak to czy redakcja była by w stanie przenieść już istniejące komentarze?


Zgodnie z Pańskim życzeniem, wszystkie komentarze będą przenoszone do tego tematu:
Komentarze do "Blog - BALTAZAR, Dziennik budowy"
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...