Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Posadowski Edward Materiały Budowlane


Recommended Posts

zamawiałem tynk akrylowy.obiecano mi że prawdopodobnie za trzy dni a na pewno za 5 dni.Wzięto zaliczkę, podałem tel kontaktowy. Po 6 dniach przyjechałem po akryl. Patrzyli na mnie ze zdziwieniem o co mi chodzi. Po moim wyjaśnieniu postanowili dzwonić i wyjaśniać.i Poinformowano mnie, że nie ma pracownika który przyjmował zamówienie.i do tego nie odbiera telefonu. Okazuje się ,że towar zamawiamy u pracownika a nie w sklepie??!! Potem kłamstwa , ze chory pracownik nie przywiózł. Wcześniej pracownik tłumaczył mi, że przywozi firma zewnętrzna. Stwierdzili łaskawie że mogą mi oddać zaliczkę i powiedzieć przepraszam. Sądzę że towaru po prostu nie zamówili. Bezsensowne tłumaczenia ,że od nich nic nie zależy. Dlaczego w czasie składania zamówienia nie informują klienta, że od nich nic nie zależy ??? Omijał bym sklep szerokim łukiem co i Państwu zalecam
Link do komentarza
  • 4 lata temu...
Gość ROni
Wystarczy, że konkurencji nie będzie pasowało a zmyśleć wszystko można.Osobiście znam tą firmę i robię tam zawsze duże zakupy, ponieważ jestem budowlancem i jeszcze ani razu nie miałem żadnej przykrości.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...