Skocz do zawartości

Kosztorys wg projektu Goblin (Dominanta)


Recommended Posts

Tym razem zostanie zaprezentowany uproszczony kosztorys domu z poddaszem użytkowym Goblin, obiektu zaprojektowanego przez pracownię architektoniczną Dominanta. Jest to dom ok. dwukrotnie większy od Z8 – bohatera poprzedniego odcinka.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/kosztorysy-domow/7326-kosztorys-wg-projektu-goblin-dominanta

Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość Andrzej
Cyt"Projekt zagospodarowania działki; projekt określający usytuowanie domu na działce, wskazujący wjazdy, drogi wewnętrzne itp. ............... 500 zł" Da czego za to się płaci mi z żoną zajeło to ok 10 min z czego 5 min zajeły kłutnie :) przecież wyrys działki każdy może sobie sciągnąć z internetu ze strony swojej gminy wydrukować nanieść siadke co 1 cm nastepnie jak widzi że np bok ma 25 metrów a wyszło mu 14 cm to dzieli 25/14 i wie że karzdy cm na jego kartce odpowiada np 1,78 m wszystko zależy od wymiaru odlicza 4 metry od jednego boku i od frontu chyba że życzy sobie domek na srodku ale do tego potrzebna duza działka bo inaczej to marnotrastwo ogrodu ( moje zdanie) a szczegułowy plan budynku można dostac przed kupieniem projektu wystarczy poprosić projektanta i już będziemy wiedzieć jaką ma wysokość etc . ja właśnie czekam na pozwolenie na budowę i moje koszta z tym związane to 650 zł geodeta wypis i wyrys działki oraz mapka szczegułowa i wodociągi i ścieki 95 zł tylko dlaczego na pozwolenie na budowę trzeba tak długo czekać przecież to chore 3 miesiące i miesiąc na uprawomocnienie..
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...