Skocz do zawartości

meble ABRA


Recommended Posts

  • 6 miesiące temu...
Cytat

Mogę teraz już powiedzieć, że mają bardzo fajne mebelki - mam je w pokoju i jestem bardzo zadowolona z narożnika, szafy trzydrzwiowej i krzesełka - a do tego super obsługa icon_biggrin.gif


Dobrze, że istnieją jeszcze zadowoleni klienci icon_smile.gif Bo jak czytam niektóre fora... to tylko narzekania i narzekania!
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
Ja mam meble Abry od kilku lat. Komplet wersalka + fotele trzyma się niexle, zuzywa się jak wszystko, ale nie ma żadnych przetarć, wyblaknięć itp. A meble, komoda, szafki, mimo, iż wiele razy już były przenoszone trzymają się całkiem nieźle. Dla porównania mialam sofę z innej firmy i po pół roku zaczęła się rozpadać...pewnie producent powiedziałby, że to z powodu niewlaściwego uzytkowania, ale jak można źle uzytkować sofę?
Jedyny minus co do Abry, to jak ostatnio kupowalismy wersalkę, to Pani nam proponowała transport gratis, więc się ucieszylismy, kupiliśmy mebel i okazało się, że transport gratis, ale od okreslonej kwoty, do której nie doszliśmy. Takie niedomówienie icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...