Skocz do zawartości

Uszkodzone panele


Recommended Posts

Witam!
W zeszłym roku w całym mieszkaniu były wymieniane panele. W pokoju przy biurku z komputerem mam krzesło biurowe na kółeczkach. Te kółka zostały wymienione na gumowe, żeby nie uszkodzić podłogi... Niestety to nic nie dało! Przy biurku mam zakreślony okrąg przez kółka - masa drobnych dziurek na powierzchni paneli i nie wiem co z tym zrobić. Wiem, że najlepszym sposobem jest wymiana tych paneli, ale to cały pokój musze "rozkopać". Istnieją jakieś masy wypełniające?? I gdzie je można nabyć?? W jakich są cenach??(jestem studentem więc na finansowe szaleństow za bardzo nie moge sobie pozwolić)Myślałem żeby w tym miejscu dywanik położyć, ale masa kurzu się na nim i wokół niego zbiera, po za tym jak to wygląda...
Link do komentarza
Cytat

Witam!
W zeszłym roku w całym mieszkaniu były wymieniane panele. W pokoju przy biurku z komputerem mam krzesło biurowe na kółeczkach. Te kółka zostały wymienione na gumowe, żeby nie uszkodzić podłogi... Niestety to nic nie dało! Przy biurku mam zakreślony okrąg przez kółka - masa drobnych dziurek na powierzchni paneli i nie wiem co z tym zrobić. Wiem, że najlepszym sposobem jest wymiana tych paneli, ale to cały pokój musze "rozkopać". Istnieją jakieś masy wypełniające?? I gdzie je można nabyć?? W jakich są cenach??(jestem studentem więc na finansowe szaleństow za bardzo nie moge sobie pozwolić)Myślałem żeby w tym miejscu dywanik położyć, ale masa kurzu się na nim i wokół niego zbiera, po za tym jak to wygląda...





Preparaty do uzupełniania ubytków w panelach woski do renowacji wszelkich wyrobów drewnopochodnych. Dostępne są one w niektórych sklepach lub hurtowniach z płytami wiórowymi.

http://www.barlinek.com.pl/Produkty/barkie...-do-pielegnacji


20. NAKLEJKI PODŁOGOWE (ang. floor graphics) są popularnym narzędziem promocyjnym w takich miejscach jak: supermarkety, przychodnie, centra handlowych, restauracje, centra sportowe, hotele oraz inne miejsca publiczne. . Można je umieszczać na panelach podłogowych, płytkach gładkich, wykładzinach PCV; Wycinamy dowolne kształty naklejek - strzałki, kleksy, figury geometryczne. Nasz grafik chętnie pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego kształtu i kolorystyki, . dobieramy odpowiedni laminat, dzięki czemu, przez cały okres ekspozycji, naklejki zachowują pierwotną formę i kolorystykę. Gwarancja od 1 do 12 miesięcy. Na życzenie klienta możemy zastosować łatwo usuwalne kleje typu Comply, które pozwolą na zdjęcie reklamy "w jednym kawałku".

http://209.85.129.132/search?q=cache:tu6tw...mp;client=opera
Link do komentarza
Cytat

na panele pod krzesło kładzie sie mate silikonową lub z podobnego materiału niestety panele do wymiany


no wlasnie chcialbym uniknąć rozkładania pokoju na części pierwsze. myslalem że są jakieś środki na takie ubytki- wypełnić te dziurki na to dywanik źeby krzesło już nie rójnowało paneli...
Zmiana paneli wiąże się ze zdjęciem paneli do połowy pokoju:/
Link do komentarza
Cytat

Kiedyś miałem podobną sytuację... Skończyło się wielką rozpierduchą w dwóch pokojach icon_sad.gif Znaczy się wymianą...



rozumiem że czeka mnie rozpierducha..trudno...w sumie za 2 lata wymienie całą podłogę w pokoju, podkład już jest a same panele nie są drogie- pokój też nie jest duży.
Teraz mam pytanie jak zabiezpieczyć panele przed krzesłem na kółkach?? Kupiłem niby gumowe kółka ale nadal panele dostają;-(
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...