Skocz do zawartości

jaki alarm??


alis79

Recommended Posts

Czy ktoś z was korzystał już z usług firmy IRA przy wyborze instalacji alarmowej? Dużo dobrego o tej firmie słyszałam i najchetniej posłuchałabym kogoś kto przekonał sie już w praktyce i może mi polecic... Zależy mi naprawdę na czymś solidnym, bo jestem notorycznie okradana! I mam tego dość! za wszelkie informacje bedę wdzięczna
Link do komentarza
witam
Jestem projektantem i instalatorem systemów zabezpieczań i mpogę szczerze polecić następujące systemy:
- do ok2000 tysięcy Polecam centrale Integre firmy Satel
- powyżej czyli centrala z górnej półki to Master firmy GE Security
Firmy ochroniarskie instalują najtańszy chłam
Pozdrawiam
Link do komentarza
Dodatkowo centrale sateloskie dają duzo możliwości poprzez spora ilość wejść i wyjść można sterować fontanną w ogrodzie , nawadnianiem, oświetleniem domu i co tylo sobie wymyślimy dobra centrala satela jest to zaczątek inteligentnego domu - ntyko należy wybrać także solidnego instalatora który potwrafi wykorzystać możliwości sprzętu za który zapłacimy
W domku można sobie także do takiej centrali podłączyć wiele innych sensorów nie tylko czujek włamaniowych ale także p.poż i wykrywania czadu, zalania itp. Po spieciu tego z dzialerem komórkowym cuda można robić
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Jak Cie tak często okradają to nawet się nie zastanawiaj tylko zakładaj alarm. Faktycznie jest bardzo dużo różnych bajerów, dzięki którym można spać zdecydowanie bardziej spokojnie. Sklep Delta Opti ma w swoim asortymencie bardzo różne alarmy i zabezpieczenia. Możesz się z nimi skontaktować i na pewno polecą Ci coś dobrego i powiedzą jak najlepiej zabezpieczyć swój dom. Wiadomo, że to nigdy nie da Ci stuprocentowej pewności, że nigdy więcej Cie nie okradną, ale warto to zrobić dla świętego spokoju.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...