Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień dobry,
Od dłuższego czasu śledzę to forum, jednak nadeszła pora żeby coś wkońcu napisać. Od pewnego czasu interesuje mnie temat ogrodzeń. Jako że sporo podróżuję zawodowo, bacznie podglądam wykonane ogrodzenia i szukam jakiś inspiracji. Ostatnio w katowicach natknąłem się na coś takiego:
449f9d759fa42d77m.jpg
e61cde8ee44060d1m.jpg
Bardzo się mi spodobało, bo jest bez różnego rodzaju ozdobników, ktore mi osobiscie nie odpowiadaja. Noi ta powloka lakiernicza - normalnie jak na aucie. Nie zdecydowałem się na poważniejsze testy, bo kto wie czym by sie to moglo skonczyc ;p

Wracajac do sedna, wiecie kto jest producentem tego ogrodzenia albo nie wiecie gdzie to mozna kupic lub poznac ceny?

Chcilabym na wiosne ruszyc z tematem, dlatego jakos szczegolnie sie nie spieszy.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Wystarczy trochę poszukać. Niespotykane lenistwo szerzy się w dzisiejszych czasach. Kilka miesięcy temu poruszany był już temat tych ogrodzeń, uprzedzając gdzie, daje adres bezpośrednio do tematu: https://forum.budujemydom.pl/index.php?show...=4918&st=20 Ze względu na estetykę wykonania i zabezpieczenie antykorozyjne, zdecydowałem się na xcel 'a. Płot stoi już 5 miesięcy i zanosi się na to że postoi jeszcze sporo czasu.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...