Skocz do zawartości

Szklana podłoga


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodnie temu...
Rzeczywiście nieźle... wyglądają. Ech! Nie zrobię remontu! Nie zrobię remontu! Nie zrobię remontu! Nie zrobię remontu! Nie zrobię remontu! Nie zrobię remontu! Nie zrobię remontu! Nie zrobię remontu! Nie zrobię remontu! Nie zrobię remontu! Nie zrobię remontu! Nie zrobię remontu! Nie zrobię remontu! Nie zrobię remontu! Nie zrobię remontu! Nie zrobię remontu!
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 rok temu...
Cytat

Ciekawe czy może ceny drgnęły, może ktoś coś wie?


Na pewno drgnęły ale pytałbym raczej po firmach (wyceny, zapytania ofertowe). Lokalni szklarze i tak sami się tam zaopatrują.
Z tego, co oglądałem cena b. zależy od miejsca zastosowania, sposobu podparcia oraz kształtu i proporcji pomiędzy długością a szerokością boków tafli szkła, a co za tym idzie grubości i ilości warstw. Najważniejsze żeby optymalnie dobrać te parametry.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Wiedziałem, że gdzieś mam to zdjęcie ze szklaną podłogą. icon_biggrin.gif
Zdjęcie z 2008 roku, hotel Blue Lagoon Resort na Kosie w Grecji.
Pod szkłem ułożone były białe otoczaki w wodzie, a podłoga pod szybą była podświetlona wieczorem. Rewelacyjny efekt.

DSC01446.jpg



Minusem jest to, że z czasem taka podłoga się rysuje. Na pewno sprzyja temu fakt, że hotel jest nad brzegiem morza i goście wnoszą na podeszwach piasek. Mam nawet jakieś zdjęcie porysowanej podłogi - wygląda już mniej ciekawie.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...

Osobiście nie wyobrażam sobie mieć szklanej podłogi. Dla mnie wygląda zbyt surowo. Choć oczywiście każdemu ma prawo podobać się co innego:) Ja u siebie w domu mam podłogę jodełkę (znalazłam na stronie DLH). Można nawet powiedzieć, że mam sentyment do tego wzoru, może dlatego, że kojarzy mi się z domem rodzinnym :)

Link do komentarza
Gość mhtyl
14 godzin temu, zenek napisał:

Troszkę w w temacie - ale na wspak. Co sądzicie o suficie ze szkła? nie pod chmurką, nie chodzi o szklarnię czy oranżerię! 

A taka podłoga była w jednym sklepie w Krakowie, pod nią rybki w wodzie pływały - całkiem dobrze wyglądało.

To w końcu była to podłoga czy sufit, bo znowu piszesz niespójnie.

Link do komentarza
53 minuty temu, zenek napisał:

W zamku Krzyżtopór był taki sufit w jedne z komnat a w  nim akwarium ze stworami morskimi.

Jeśli ten skaczący gość z twego postu jest do wynajęcia - to bym g tam umieścił nad pokojem teściowej :yahoo:

Założę się, że tego zamku nie widziałeś na oczy, znaczy tych ruin. I nie wiesz o czym mówisz.

Link do komentarza
16 minut temu, retrofood napisał:

Założę się, że tego zamku nie widziałeś na oczy, znaczy tych ruin. I nie wiesz o czym mówisz.

Byłem na wycieczce, jak byłem w liceum

 

13 minut temu, joks napisał:

zenek mówi gla samego mówienia...taki ma fetysz ...

Dlaczego zamiast wpisać w google hasło, pleciecie bzdury o zenku.

tu macie linka, lenie - i przeczytajcie - niestety trzeba poczytać, żeby znaleźć - to trudniejsze, niż ziokanie:

http://www.krzyztopor.org.pl/zamek/index.php/historia

5929a4331758d_IMG_8008fburl.thumb.jpg.750b634aec13f45805f02835eb70fc46.jpg

6310395_413.jpg.42793481c56e444244ef126d59c72813.jpg

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chodzi o szklaną podłogę  w zwykłym domku jednorodzinnym, to moim zdaniem nie sprawdzi się ona na dłuższą metę. Fakt, że wygląda bardzo ładnie,ale przecież można wybrać równie ciekawy wzór paneli lub podłogę z drewna egzotycznego- bambusu i mieć ją na lata. Takie podłogi będę po praktyczne.

Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...