Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Matex


Recommended Posts

Gość Oszukani przez MATEX!
Jesteśmy z żoną zdruzgotani, tym jak nas ten sklep potraktował. Może zacznę od tego, że od początku nie podobało mi się ich podejście do klienta. Bo w jakim pożądnym sklepie stoi się ok. 10min na to aż ktoś łaskawie podejdzie do klienta, które chce odebrać towar (chyba nie muszę wspominać, że na magazynie pracuje kilka osób i oczywiście nikt do "lady" nie podejdzie). Nasza sytuacja wyglądała tak, kupiliśmy u nich sprzęt zastrzegając, że będziemy mogli zwrócić w przypadku za słabej instalacji elektrycznej. Aby się upewnić pytaliśmy o to 2 osoby (sprzedawcę i przy kasie). Niestety, gdy chcieliśmy ten sprzęt wymienić usłyszeliśmy, że takich zwrotów oni nie przyjmują! (przy wyjaśnianiu tego byli delikatnie mówiąc niezbyt mili). W ten sposób straciliśmy 900zł (co jest dla nas dużą sumą). Przestrzegamy wszystkich przed zakupami w tym sklepie! A szczególnie nie dajcie się nabrać, że coś możecie zwrócić...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Mniej niż 90 cm nie uda się uzyskać niestety bo niebezpiecznie blisko będę zbliżał się do zbrojenia ławy. Kanalizacja jest głęboko a do tego mam działkę w dołku i muszę zrobić wysoki fundament żeby zrównać się z drogą. Stąd te problemy.   rewizja w postaci studzienki kanalizacyjnej jest właśnie tym miejscem do którego muszę zrobić ten większy spadek i ona jest na mojej działce więc mam dostęp. Nie do końca w linii proste, myślę że 2 kolana 30 stopni będą potrzebne Jak zmienię trochę projekt wewnętrzny to uda mi się zwiększyć odległość do 9.5 metra Ewentualnie mogę jeszcze przesunąć o 1.5 metra rewizję i uzyskam między domem a rewizją 11 metrów 
    • [url=http://zmkshop.ru/uslugi/stroitelstvo-avtomoyki-i-stantsii-avtozapravki-azs/]завод металлоконструкций здания азс[/url]
    • Chcesz przez to powiedzieć, że bardziej poziomo, zapewne przez różnicę poziomów na działce, nie da się zrobić? Ten siedmiometrowy odcinek z domu do rewizji jest w linii prostej? Rewizja przy wyjściu z domu jest wykonana i dostępna? Dopuszczalny, ale według moich nauczycieli - nieco ryzykowny... Bardziej stałe "odpadki" nie są porywane cieczą, przyklejają się do dna rury, ciecze przepływają nad nimi... Na tych przyklejonych tworzą się zatory i korki... Dlatego pytam o rewizję, które pozwalają na udrażnianie kanalizacji...
    • Cześć,   chciałbym poradzić się w kwestii kanalizacji. Otóż mój problem wygląda tak, że pomiędzy domem a studzienką rewizyjną kanalizacji, którą mam na działce uda mi się maksymalnie uzyskać różnice wysokości 90 cm na 7 metrach odległości.  Daje to spadek rury na tym odcinku około 13%.    Reasumując, na domu spadek 2%, pomiędzy domem a studzienką (7 metrów) 13% i pomiędzy studzienką a główną nitką 4%   Ja wiem, że optymalny spadek to 2% natomiast interesuje mnie czy ktokolwiek był zmuszony użyć tak dużego spadku i u niego to funkcjonuje. Znalazłem kilka informacji, że dopuszczalny jest spadek 15%.   Pozdrawiam Mikołaj.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...