Skocz do zawartości

Okna dachowe - sklep internetowy


Recommended Posts

Cytat

Witam!
Czy może macue jakieś dośwaidczenia z zakupem okien dachowych w sklepach internetowych? Znalazłam taki jeden i okna są tam w lepszej cenie niż w okolicy. Ale... do tej pory nie kupowałam nic duzego w takim sklepie icon_sad.gif
www.oknadachowe.com



Sklepu nie znam, ale z zasady okna dachowe bez obaw mozna kupowac w internecie, bo mają znormalizowane wymiary i wszystkie wyglądaja tak samo. Ja kupowałem oscieżnice drzwiowe ze sklepu internetowego - bez problemu, choć opakowanie mogło by byc nieco solidniej zabezpieczone... ale żadnych uszkodzeń nie było i dostałem dokładnie to, co chciałem.
Link do komentarza
Cytat

Nie wiedziałem, że okna można kupować w internecie, ale... Przecież teraz wszystko można kupić w sieci icon_smile.gif



Dokładnie, jest coraz więcej sklepów internetowych oferujących materiały budowlane. W większości specjalizują się tylko w ograniczonym asortymencie jak np. ten oferujący tylko okna dachowe, ale są też takie oferujące szeroki zakres materiałów od fundamentów po dach.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Witam

Ja osobiście kupiłem na http://www.velset.pl

Jestem bardzo zadowolony.

Oprócz tego, że sprzedają przez internet to mają 2 pkt. na południu kraju (Katowice, N.Sącz) gdzie można osobiście odebrać towar.
Ważne, że przy odbiorze byli realni ludzie i realne pkt. a nie tylko magazyn.

No i stany magazynowe.
Większość towaru mają od ręki.
Ja kupowałem okna osobiście w Katowicach, choć z tego co mówił sprzedawca większy magazyn mają w N.Sączu.
Chwalą się najszybszą realizacją.
Trudno mi na ten temat powiedzieć, bo akurat to co ja kupowałem mieli na stanie.

Co do obsługi to na najwyższym poziomie.
Przed zakupem chodziłem po różnych hurtowniach.
Ale... zazwyczaj nie mieli ekspozycji i sprzedawcy nie do końca potrafili mi wytłumaczyć różnice między oknami.
Albo zdarzali się też tacy, co sprzedawali tylko okna jednego producenta i twierdzili że są najlepsze a reszta to ....

Przy zakupie mówili również o roletach, oferowali się że dadzą mi próbnik na rolety żebym sobie dobrał odpowiedni kolor... ale podziękowałem, bo jeszcze nie czas na takie dodatki icon_wink.gif

Teraz będę musiał jeszcze kupić schody strychowe i na pewno zrobi jeszcze raz zakupy u nich.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ja tam nie widzę różnicy między sklepami internetowymi a stacjonarnymi. Wiadomo, że przez internet jest utrudniona komunikacja ze sprzedawcą, ale dobre sklepy mają dobrą obsługę klienta i też zawsze służą pomocą icon_smile.gif Ja kupowałam już meble przez internet, na przykład w multizakupy.pl gdzie mają ich spory naprawdę wybór. Generalnie wszystko przychodzi prosto do domu i po problemie. Myślę, że z oknami jest podobnie
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...