Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Hurtownia budowlana: STROPEX Zdzisław Janus

Recommended Posts

Gość mariusz
Bardzo życzliwie i uprzejme podejście do klienta, duże zamówienie (150m2 stropu) zrealizowane z dnia na dzień, ceny naprawdę konkurencyjne

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Przeglądam oferty i zainteresowała mnie blachodachówka płaska. Co możecie polecić, jaka kolorystyka, gwarancja. Może jakieś zdjęcia z realizacji dałoby radę załączyć?
    • Poszukaj w swoich okolicach i popytaj znajomych Lepiej kogoś z okolicy zorganizować żeby spojrzał na wymiar. Chociaż pewnie niektóre z tych większych sieciówek budowlanych mają możliwość wykonania drzwi pod wymiar, posprawdzaj u nich na stronach.
    • Cześć witam również. Przez dłuższy czas korzystałem i generalnie powiem tak: Solidny sprzęt - mogę polecić. Do tej pory używałem niwelatora optycznego, ale znajomy przekonał mnie do wypróbowania lasera. Na prawdę świetnie się sprawdza w terenie i faktycznie pracuje się z nim wygodniej niż z optycznym niwelatorem. Miałem obawy odnośnie wytrzymałości, ale od dwóch lat spisuje się bez zarzutu - mimo kilku upadków jakie sprzęt zaliczył w terenie. Sklep również mam sprawdzony - zamówienie złożyłem telefonicznie. Jeden z panów na infolinii polecił mi zestaw wraz z czujnikiem do łaty bez którego jak się okazało nie mógłbym pracować w terenie. Także obsługa fachowa, a do tego jeszcze dwa dni po zamówieniu otrzymałem przesyłkę. Osobiście wydaje mi się, że producent też jest w miarę solidny więc na Twoim miejscu kupowałbym śmiało. A konkretnie do czego to potrzebujesz? Bo widzę z postów że na etapie budowy domu jesteś. To swój czy u jakiegoś klienta robisz? :)
    • Witam również, a z jakich okolic jesteś? Bardziej interesują Cię meble z jakiejś sieciówki czy wykonane pod zamówienie?
    • No nie wiem ale zawsze na cenę największy wpływ miały koszty osobowe, jak napisałem powyżej. Obecnie monter bierze lekko 400 zł za montaż jednego panela do niedawna brał 300 i to nie koniec podwyżek tak że przecena o kilka groszy to nie ten rząd wielkości.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...