Skocz do zawartości

Ogrzewanie panelami podczerwieni


infrapanel

Recommended Posts

Chciałbym przedstawić nowość na polskim rynku - panele grzejące na podczerwień Infrapanel.
Dzięki zastosowaniu nanotechnologii można zredukować koszty ogrzewania o ponad 50%.

Panele firmy KRIST ogrzewają bezpośrednio ciało człowieka, jak również ściany na które pada promieniowanie.
Temperatura wewnątrz pomieszczenia może pozostać na poziomie 18 stopni Celsjusza, podczas gdy
odczuwalna temperatura będzie na poziomie 21 - 22 stopni.
Ogrzewanie metodą fal podczerwieni nie powoduje cyrkulacji powietrza.

Kolejną zaletą naszych paneli jest równomierny rozkład ciepła w pomieszczeniu. Różnica temperatury na
suficie i przy podłodze wynosi mniej niż 1 stopień Celsjusza! Od teraz koniec z niedogrzanymi stopami!
Nasze panele można zamontować na ścianie oraz na suficie, mają tylko 2,5 cm grubości i są bardzo
estetycznie wykonane.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem producenta w Polsce. Więcej informacji o tym typie ogrzewania znanym od kilku lat na zachodzie można znaleźć w wyszukiwarkach pod hasłem Infranomic.

Zapraszam http://www.infrapanel.pl
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Używam panele, ktore kupiłam na tej stronie internetowej co to poprzednik nade mna oferuje i powiem ze jestem baaaardzo zadowolona. Powietrze jest przyjemnie wilgotne a nie takie suche jak mialam do tej pory. A poza tym mam średnio o 100 zł mniejsze rachunki za prąd. Także opłacalo mi sie je kupić.
Link do komentarza
Cytat

Używam panele, ktore kupiłam na tej stronie internetowej co to poprzednik nade mna oferuje i powiem ze jestem baaaardzo zadowolona. Powietrze jest przyjemnie wilgotne a nie takie suche jak mialam do tej pory. A poza tym mam średnio o 100 zł mniejsze rachunki za prąd.


skoro te panele zmniejszają rachunki za prąd, to trzeba było sobie kupić np. 10 szt. Wtedy byś w ogóle nie płaciła za prąd, a w najlepszym wypadku dostawałabyś jeszcze dopłaty za to że zużywasz prund.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Witam serdecznie zastanawiam się nad zamontowaniem do mojego nowego mieszkania paneli na podczerwień. W mieszkaniu mam możliwość zamontowania tylko instalacji grzewczej na prąd. Moje mieszkanie ma 36 m2 i mam zamiar ogrzewać je tylko tymi panelami.

Proszę o poradę w tym temacie od osób, które takowe ogrzewanie posiadają.

Ewentualnie proszę o kontakt mailowym (boc200@gmail.com) jeżeli istnieje taka możliwość.

Zależy mi na obiektywnej i rzetelnej poradzie z praktycznego punktu widzenia a nie na teoretycznych poradach.
Link do komentarza
No więc tak... Nie zależy mi na tym aby ktoś doradził mi co mam wybrać i za ile bo to już mniej więcej wiem... ale zależy mi aby na kontakcie z osobami, które posiadają ogrzewanie panelami na podczerwień.

Chce po prostu wiedzieć czy takowe ogrzewanie sprawdza się czy jest kompletną lipą.

mój e-mail: boc200@gmail.com

ps. izolacja i wentylacja jest ok
Link do komentarza
Chciałbym wiedzieć czy panele zdają egzamin podczas miesięcy zimowych. Bo czytałem, że nadają się najlepiej tylko do hal, magazynów, itp. Ogólnie firmy montujące to ogrzewanie zachwalają i przekonują, że w mieszkaniu będzie komfortowa temp ok 23 stopnie.

a co do kosztów do pewna firma wyceniła mi całą instalację łącznie z panelami i robocizną na 5,5 - 6 tys. zł. Trochę niski ten koszt i czy za tą cenę będę zadowolony z ciepła, które chce mieć w mieszkaniu.
Link do komentarza
No ja płaciłam dużo więcej bo jak teraz patrze na ta strone z której ja brałam to wtedy Panele 900W były po ponad 1500 zł a teraz widze że sa za 1300 moze są tańsze czas letni , bo słabiej schodzi czy cos. Mi wycenili na około 9tys. ale mam mieszkanie w kamiennicy i bez ocieplenia dlatego jak to mi tłumaczyli musze miec wieksza moc zeby je ogrzać. Powiem szczerze ze temperatura w mieszkaniu jest taka jaka chce ustawioną przez zime mialam srednio na 21 stopni i zawsze w mieszkaniu taka była. Nigdy nie odczułam chłodu. Ja jestem z nich zadowolona jak narazie nie mam zadnych zastrzeżeń.
Link do komentarza
A jakie masz duże mieszkanie i jakie miałaś rachunki w okresie zimowym jeżeli mogę zapytać i nie sprawi to problemu?

Moje mieszkanie ma zaledwie 36 m2 i dlatego taka niska kwota instalacji.

To nakreślę może co nieco o moim mieszkaniu:

- Mieszkanie jest w budynku wielorodzinnym wybudowanym w 1995 r.,
- znajduję się na 1 piętrze,
- za ścianami nad sufitem są mieszkania nie zamieszkane z racji tego, że jest to apartamentowiec przeznaczony do wynajmu w okresie letnim w miejscowości nadmorskiej,
- pod spodem znajduje się lokal użytkowy (ogrzewany 12 miesięcy)
- budynek z zewnątrz jest ocieplony,
- w mieszkaniu znajdują się dwa okna (nowe, plastikowe) - drzwi na taras też nowe plastikowe.
- podczas mrozów (-15 stopni na zewnątrz byłem sprawdzać temp i ogrzewania wynosiła zaledwie 5 stopni.
- ściany działowe wewnątrz mieszkania są z płyty,

Link do komentarza
No ja mam mieszkanie ok 60 m2 i wysokie bo ok. 3 m jak to kamiennice. No to moim zdaniem firma Ci chyba dobrze wyceniła nie ma co się martwic. Jesli podałeś im te wszystkie informacje co tutaj na stronie to nie powinieneś się obawiać, ze nie będzie wystarczająco ciepło. Ja też jak prosiłam o wycenę to musiałam wszytsko podać ile ścian zewnętrznych mam, ile okien i jakie czy ktoś nade mna mieszka czy nie itd. To pewnie wszystko wpływa na moc wybieranego przez nich panela. Rachunki? hmmm w zimę miałam coś w granicach 180 zł miesięcznie więc nie wiem czy to dużo czy mało. Według mnie mało jak na taki mieszkanie icon_biggrin.gif

Mała pomyłka, bo własnie patrze na rachunek za prąd z zimy i jest dokładnie 168zł icon_biggrin.gif za grudzień. icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...