Skocz do zawartości

Meble ze szkła giętego


Jan_13

Recommended Posts

Ja bym nie kupił takiego mebla, bo wydają mi się niepraktyczne z kilku względów: bo wyobrażam sobie, że ciągle trzeba by czyścić ślady po palach, dłoniach. Bo bałbym się, że dziecko rozbije głowę lub ten mebel i się skaleczy (tu pewnie nie mam racji, ale to taki irracjonalny strach). Z tego samego powodu nie kupił bym drzwi szklanych, choć bardzo mi się podobają.
Link do komentarza
Może ja jestem uprzedzona do szklanych mebli ale... nie kupiłabym sobie takich. Szkoło kojarzy mi się (jeśli mebel jest wykonany głównie z tego materiału) z chłodem i zimnem wnętrza. Dla mnie o wiele atrakcyjniej wygląda mebel drewniany z delikatnym dodatkiem szklanym... Natomiast stolika wyłącznie szklanego nigdy bym nie chciała
Link do komentarza
Cytat

Może ja jestem uprzedzona do szklanych mebli ale... nie kupiłabym sobie takich. Szkoło kojarzy mi się (jeśli mebel jest wykonany głównie z tego materiału) z chłodem i zimnem wnętrza. Dla mnie o wiele atrakcyjniej wygląda mebel drewniany z delikatnym dodatkiem szklanym... Natomiast stolika wyłącznie szklanego nigdy bym nie chciała


Zgadzam się z tobą! Meble szklane = chłód, sterylność, brak przytulności. Tak to widzę icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...