Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Dodatki i akcesoria kuchenne

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dlaczego kolor złota "dodatków" kojarzy mi się z kiczem, szczególnie w nowoczesnym zdobnictwie -  
    • Gość Rtr
      Ja u siebie na Novej Magdalencę chcę smart home do rolet i zamykania drzwi oraz alarmowania, gdy cos się dzieje nietypowego. Tylko tyle. Wykorzystanie automatyki jest fajne, ale bez przesady – monitorować czy sterować każdym gniazdkiem nie ma sensu – podstawowe sensory, niewidoczne automatyzacje, tak to powinno działać.
    • W domu inteligentnym rozmaite instalacje i urządzenia integruje się w jeden system. Różnym inwestorom może jednak zależeć na zupełnie odmiennych funkcjach tego systemu - jeden będzie chciał, żeby smart dom dbał o bezpieczeństwo mieszkańców, dla innego ważne będzie obniżenie rachunków za prąd czy ogrzewanie, jeszcze inny zażyczy sobie, żeby system zrobił kawę, gdy wraca z pracy. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/instalacje/dom-bezpieczny-i-inteligentny/a/24336-ktore-rozwiazania-automatyki-budynkowej-poprawiaja-komfort-mieszkania-w-domu
    • Gość
      Ja z kuchnią mam największy problem ever ;) Generalnie, z wyborem lokalizacji mojego domu, wielkości etc. – mieliśmy mniejszy problem, niż z wybraniem mebli ;) A już niedługo odbieramy klucze do domku na Osiedlu Kolorowym i musimy wreszcie podjąć decyzję, bo kurczy nam się czas… Skończy się chyba na projektancie :/
    • Statystycznie Polacy wymieniają meble w kuchni co… 20-25 lat. Powodem tego może być konieczność zaangażowania w taki remont dużej ilości sił i środków. Dlatego tak ważne jest, aby jakość mebli kuchennych była na jak najwyższym poziomie. Duże znaczenie ma także estetyka - powinna być ponadczasowa, by nie przestała cieszyć oka bez względu na upływ czasu. Dobra wiadomość jest taka, że obecnie w kuchni niepodzielnie królują matowe fronty. A one nigdy nie wychodzą z mody. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/wystroj-wnetrz/kuchnia/a/94876-nowoczesne-meble-kuchenne-trendy-2021
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...