Skocz do zawartości

Dodatki i akcesoria kuchenne


mloda24

Recommended Posts

Ciekawa jestem gdzie kupujecie dodatki i akcesoria kuchenne? Ja np. bardzo dużo przedmiotów do kuchni kupiłam na myin.pl, mają wiele produktów bardzo dobrej jakości i ciekawych wzorów, których nigdzie indziej nie widziałam.
Może ktoś poleci jeszcze jakieś sklepy? Mam na myśli internetowe, w kwestii dodatków moim zdaniem zdecydowanie wygrywają, zwłaszcza pod względem wyboru.
Link do komentarza
ja do kuchni w bloku akurat wszystkie dodatki miałam z ikei. Miałam te drążki z zawieszanymi na haczykach róznymi rzeczami i w małej ciasnej kuchni było to super. Tu mam znacznie większą kuchnię i nie chciałam wiercić w gresie, więc w sumie to nie mam tak za bardzo dodatków- tylko ociekacz na sztućce z ikei. Ale kupiłam tez w ikei łąsnie sporo kuchennych drobiazgów, fajne talerze, półmiski, chochelki itp- i uważam że akurat tego typu rzeczy warto tam kupować- duży wybór, ładne i trwałe.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Ostatnio przeglądając różne kucnie natrafiłem na czajnik który mi się spodobał: czajnik w kształcie stożka stoi sobie na kuchence w tej kuchni właśnie. Może ktoś z Was widział taki w sklepie ? Chodzi mi o to czy można gdzieś kupić taki właśnie czajnik ? Mam w domu kolejny czajnik elektryczny, ale kolejny powoli ulega zniszczeniu i dla odmiany postanowiłem postawić na tradycję icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Widziałam ostatnio na stronie sklepu myin.pl fantastyczne filiżanki i kubki do kuchni. W ogóle w kwestii akcesoriów kuchennych są dla mnie mistrzami, bo mają rewelacyjne pomysły. A ich, wspomniane już przeze mnie, filiżanki swoimi wzorami biją na głowę wszystkie inne jakie widziałam ostatnio icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ciekawa jestem gdzie kupujecie dodatki i akcesoria kuchenne? Ja np. bardzo dużo przedmiotów do kuchni kupiłam na myin.pl, mają wiele produktów bardzo dobrej jakości i ciekawych wzorów, których nigdzie indziej nie widziałam.
Może ktoś poleci jeszcze jakieś sklepy? Mam na myśli internetowe, w kwestii dodatków moim zdaniem zdecydowanie wygrywają, zwłaszcza pod względem wyboru.



ja lubie kupowac sobie kubki i to najlepiej, żeby kazdy byl inny od drugiego. Ostatnio znalazlem fajną firmę produkująca kubki i nie tylko - Goebel. Poniżej prezentuję mój nowy zakup icon_smile.gif

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Ja takie drobne dodatki agd, różne gadżety, dzięki którym łatwiej się gotuje, kupuje w megamedia.pl. Tak się teraz zastanawiam nad jakimś prezentem kuchennym na święta dla mamy. Widziałam fajny parowar za dwie stówki. Myślę, że to dobry prezent, zwłaszcza że mama ma ostatnio fazę na beztłuszczowe gotowanie.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Przekonałam się ostatnio, że najciekawsze dodatki do kuchni można znaleźć na Myin.pl. Ich wybór jest przeogromny-serwetki, zaparzacze do herbaty, świeczniki, noże, miski...Trzeba się bardzo postarać żeby czegoś tam dla siebie nie znaleźć. Zamawiałam tam krzesła i muszę pochwalić ich ekspresowa wysyłkę -2 dni
Link do komentarza
Cytat

no właśnie w kółko to myin i myin. Ja tam weszłam, wybór niewielki a ceny koszmarnie wysokie....http://www.myin.pl/kuchnia/zestawy_naczyn popatrzcie tu... no nie wiem jak dla was dla mnie to jest kosmos cenowy:)


Zależy na co kogo stać. Ja lubię ten sklep bo wiem, że jak coś tam kupię to mało prawdopodobne by ktoś inny miał takie samo. A poza tym przeczytaj pierwszego posta- jest właśnie o dodatkach z myin.pl, wiec logiczne,że jak ktoś tam robił zakupy to się wpisał.
Link do komentarza
Cytat

Zależy na co kogo stać. Ja lubię ten sklep bo wiem, że jak coś tam kupię to mało prawdopodobne by ktoś inny miał takie samo. A poza tym przeczytaj pierwszego posta- jest właśnie o dodatkach z myin.pl, wiec logiczne,że jak ktoś tam robił zakupy to się wpisał.



Pierwszy post to prośba o polecenie innych ciekawych sklepów icon_smile.gif
W proponowanym sklepie nigdy zakupów nie robiłam, jeśli miałabym polecić coś innego to może stylowazastawa.pl zamawiałam tam komplet garnków i pojemniczki na przyprawy. Ale dopiero zaczynam robić zakupy przez internet, wcześniej jakoś nie mogłam się przekonać.
Link do komentarza
Cytat

no właśnie w kółko to myin i myin. Ja tam weszłam, wybór niewielki a ceny koszmarnie wysokie....http://www.myin.pl/kuchnia/zestawy_naczyn popatrzcie tu... no nie wiem jak dla was dla mnie to jest kosmos cenowy:)



Popiram wypowiedź Magg ta firma robi reklamę - to jest dla bardzo bogatych i dziwię się że jest to sprzedaż internetowa - w TAKICH CENACH????
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Ja takie drobne dodatki agd, różne gadżety, dzięki którym łatwiej się gotuje, kupuje w megamedia.pl. Tak się teraz zastanawiam nad jakimś prezentem kuchennym na święta dla mamy. Widziałam fajny parowar za dwie stówki. Myślę, że to dobry prezent, zwłaszcza że mama ma ostatnio fazę na beztłuszczowe gotowanie.



Ja się zastanawiam nad parowarem dla siebie. Już mam w sumie jeden upatrzony - http://www.megamedia.pl/parowar-zelmer-37z011.php?off=22. Ma kilka ciekawych funkcji - np. podtrzymywanie ciepła i aromatyzer do ziół. Tylko na tej stronie, którą poleciłaś, jest dosyc drogi. Ja najczęściej porównuję ceny na ceneo.pl i dopiero się decyduję. Tu masz wyniki dla tego zelmera: http://www.ceneo.pl/2046559.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Takie dodatki i akcesoria kuchenne są naprawdę świetne. Przejrzałam stronkę myin.pl i muszę przyznać, że robią niesamowite wrażenie. Można tam znaleźć nietypowe otwieracze do butelek, cukierniczki i jeszcze wiele wiele innych różnych ciekawych rzeczy. Ale i tak chyba najbardziej mnie urzekły kolorowe jajowniki....icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
no tak może i ceny w sklepie myin.pl nie są zbyt niskie, ale to tylko dlatego, że większość, rzeczy jest sprowadzana z zagranicy i w żadnym innym miejscu nie można ich dostać.
a poza tym też jestem podobnego zdania, że czasem warto jest trochę dołożyć i mieć porządny mebel, czy jakiś dodatek do domu niż kupić coś nietrwałego.
Link do komentarza
Cytat

wydaje mi się, że myin.pl stawia raczej na jakość, niż na tanie meble i akcesoria, które po pół roku się rozwalą, a meble są na tyle eleganckie i zrobione z dobrych materiałów, że moim zdaniem jednak warto w nie inwestować, ja już sobie wypatrzyłam z tego sklepu parę rzeczy, teraz tylko muszę skonsultować ich zakup z resztą rodziny icon_wink.gif


Generalnie zakupu dodatków i akcesoriów kuchennych typu talerz, miska, szczotka a nawet świeca zapachowa i skarbonka raczej nie konsultuje z rodziną, bo jak gdyby nie ma takiej potrzeby. Ale zakup tychże przedmiotów w myin.pl na pewno skonsultowała bym z rodziną bliższą, a nawet i dalszą.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Myślę, że referendum jest zbędne, ale chyba trzeba przyznać, ze faktycznie bardzo fajne rzeczy maja Moim zdaniem takie dodatki bardzo dużo dają, kuchnia nabiera innego kształtu, charakteru, przez takie dodatki można naprawdę zmienić cały wystrój. Jeżeli naczynia są fajne, to jak najbardziej opłaca się je kupić.
Link do komentarza
  • 5 tygodnie temu...
Wiesz co, no w sumie sporo kosztują te miski o których bodajże cegła pisała, ale w tym sklepie maja naprawdę oryginalne rzeczy, wiec jakbyś miała trochę zbędnej kasy i urządzała kuchnie, to nie wierze, ze nie kupiłabyś czegoś takiego, tylko po to, żeby to pomieszczenie wyglądało lepiej.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Ja mogę śmiało polecić sklep http://www.aquabath.pl/SZKLO-FUSING/
Kupiłam tam przyjaciółce na ślub taki Zestaw ZC-7

DSC01446.jpg


i tak mi się spodobał że sobie zakupiłam

DSC01446.jpg


teściowej na święta kupiłam jeszcze taki dekor czerwony icon_biggrin.gif
Jedyną wadą tego szkła jest to że ponieważ jest ręcznie wykonywane to później ciężko coś dokupić jak się coś zbije.
ale za to jest niepowtarzalne.
Teraz ma chrapkę na paterę ale muszę trochę kasy uzbierać. Edytowano przez mala_s (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 8 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 6 miesiące temu...
dodatków do domu i mieszania, do każdego pomieszczenia może być dużo. Ja się złapałam na tym, że niektóre rzeczy codziennego użytku mogą być bardzo fajnymi dodatkami i najfajniejsze jest to, że wykonane są z surowców, które do glowy by mi nie przyszły, że można takie cuda robić, najfajniesze dla mnie są rzeczy wykonane z metalu, zresztą przeczytajcie ten artykuł http://www.budnet.pl/Designerskie_dodatki_...166-czytaj.html i zobaczcie jakie cuda można zrobić z kawałka druta :P
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Cytat

I co? Sa jeszcze jakies sklepy oprocz myin.pl? laugh.gif



Hehe, chyba nie ma. Ale faktycznie robiłam u nich kiedyś zakupy. Dwa krzesełka z tworzywa. Nie można narzekać na jakość, zdjęcia zupełnie tego nie oddają. A klient niezadowolony przecież ma prawo zwrócić towar na koszt sklepu icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
z akcesoriów kuchennych polecam te robione przez firmę kyocera bo oprócz noży ceramicznych robią też akcesoria kuchenne na przykład takie jak młynki do mielenia z ceramicznymi ostrzami (nie wyrobią się tak jak inne), są też obieraczki pionowe czy poziome i wiele innych gadżetów. naprawde fajne więc polecam
Link do komentarza
Cytat

A co sądzicie o markowych akcesoriach? Moja żona planuje zakup wyciskarki do cytrusów Juicy Salif. Szczerze mówiąc widząc jej cenę trochę się zdenerwowałem. Czy jest w niej coś niezwykłego?



Hmm no coś musi być skoro żądają sobie za nią tyle pieniędzy. ;) Wygląda na pewno niesamowicie, ale czy ma jakieś super-nowoczesne funkcje to nie wiem. Ja kiedyś pracowałam z wyciskarką za 700 zł prawie, boooska była, ale kto normalny tyle wyda na wyciskarkę? icon_smile.gif Ja nie. icon_biggrin.gif Obecnie zadowalam się moim stateczkiem, o takim. Daje radę. icon_smile.gif

PS A skąd się żonie wziął pomysł na zakup Juicy Salif? Uargumentowała go jakoś?icon_smile.gif Edytowano przez bee (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Ja ostatnio doposażam kuchnię. U nas powoli zaczynają się przygotowania do świąt, więc trzeba było dokupić podstawowe akcesoria, takie jak: deski kuchenne, noże itp.
Jakiś czas temu kupiłam też stolnicę, podobną do tej:



Oczywiście to był zakup też z myślą o świętach i lepieniu pierogów icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Ciekawa jestem gdzie kupujecie dodatki i akcesoria kuchenne? Ja np. bardzo dużo przedmiotów do kuchni kupiłam na myin.pl, mają wiele produktów bardzo dobrej jakości i ciekawych wzorów, których nigdzie indziej nie widziałam.
Może ktoś poleci jeszcze jakieś sklepy? Mam na myśli internetowe, w kwestii dodatków moim zdaniem zdecydowanie wygrywają, zwłaszcza pod względem wyboru.



Zobacz tutaj. Ja kupiłam takie designerskie pojemniki na herbate, kawe i cukier. w tekście sa linki do roznych sklepow, gdzie wszystko znajdziesz.

DSC01446.jpg

Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Każdy swoje..... ma. Osobiście w kuchni uwielbiam różnego rodzaju tradycyjne deski do krojenia (od małych po duże) po prostu bardzo je lubię. A teraz... no cóż teraz bardzo podoba mi się praca na stolnicy ale silikonowej a najbardziej to chyba dlatego, że strasznie łatwo się ją zmywa (a jak się nie ma zmywarki to takie rzeczy cieszą:-))
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...