Skocz do zawartości

przyłącz energetyczny


andy1234

Recommended Posts

Cytat

witam . zakład energetyczny zaproponował mi podpisanie aneksu do umowy o przyłącz . termin realizacji przyłącza upłynął
14-08-2009. czy mogę domagać sie kar umownych od ZE za nieterminowe wywiązanie sie z umowy? w aneks dotyczy tylko przesunięcia daty realizacji przyłącza i niema żadnej wzmianki odnosnie korekty kosztów.


nic nie zrobisz mozesz jedynie czekać
a pisac mozesz tylko nie wiem po co
Link do komentarza
Oczywiście, że możesz się domagać, tyle, że wtedy ZE wstrzyma Twoją inwestycję do czasu wyjaśnienia sprawy, więc najprawdopodobniej nie doczekasz się na przyłącze nawet w tym przedłużonym terminie, a odsetek i tak nie dostaniesz bo ZE wykaże, że przedłużenie terminu nie było zależne od nich, a np od podwykonawcy.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Mnie krew zalewa jak tylko pomyślę o ludziach w ZE. Są to monopoliści, oni stawiają warunki i to Twój problem, czy zdążą na czas z przyłączeniem prądu czy nie.
W moim rejonie jest tak, że przetargi wygrywa ten co dobrze żyje z urzędnikami w ZE (sami musicie sobie wytłumaczyć co to oznacza) i poza umową stara się wydoić inwestora.
Generalnie w dupie mają, czy będą mieli jeszcze jednego klienta do kasowania czy nie. BO NIE MA KONKURENCJI W TEJ BRANŻY!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...