Skocz do zawartości

pokój na poddaszu


arturwb

Recommended Posts

Witam icon_smile.gif,

Remontuję właśnie poddasze. Na dzisiejszy dzień wygląda to mniej więcej tak:

DSC01446.jpg

,

DSC01446.jpg


Dwie rzeczy które wiem na pewno to to, że
- zestaw wypoczynkowy będzie w tym stylu:

DSC01446.jpg


źródło - kolor taki jak na zdjęciu, tylko troszkę inny model.
- meble w kolorze wenge.

I teraz moje pytane. Na jakie kolory (kolor) pomalować pokój ? - najbardziej zastanawiam się nad beżem i brązem. I ewentualnie jakie panele będą dobrze wyglądały ?

Pozdrawiam icon_biggrin.gif.
Link do komentarza
Ja Ci proponuję:
skosy zostawić białe- mam tak w całym domu, tukaj ma podobnie- to rozświetla, powiększa optycznie, jakby "podnosi" optycznie niski sufit- pokój będzie wydawał się większy
Ekstra wypoczynek i super pomysł z połaczeniem prostej czerwieni z wenge- będzie po prostu bosko! (ale trafiłes w mój gust!!) I do tego masz całkowitą rację ściana musi być stonowana, delikatna do takich bardzo wyrażnych mebli.
Ja bym ci zaproponowała jasny beż decoral. To delikatny, ciepły, kremowo- bezowy kolor. I wtedy może mógłbyś zrobić ciemną podłogę? tylko że na ciemniej podłodze:
czerwień będzie wyglądała super
za to wenge będzie się zlewać...
no i wszystko na niej widać...
Ja mam postawione meble w kolorze wenge na podłodze naturalny dąb. Dąb jest neutralny, nie rzuca się w oczy, nie widać na nim nic i pasuje do wszystkiego.
W razie czego mam ten bez na ścianach:) mogę pokazac fotkę.
W salonie ja mam mocniejszy kolor, harmonia (też decoral) zobacz tu- tak wygląda na ścianach harmonia- i mnie w połączeniu z czekoladowym (prawie wenge) wypoczynkiem:) https://forum.budujemydom.pl/index.php?showtopic=8725
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...