Skocz do zawartości

ogrodzenie z gazonów


Recommended Posts

Cytat

Zawsze to jakieś urozmaicenie,ale podobają mi się tylko jeśli są uzupełnione roślinnością.Jest to też pomysł na skarpy,widziałem je wykorzystane jako fundament pod ogrodzenie z siatki.


zgadzam sie - tylko z roslinnoscia!
na jakiej wysokosci widziales gazony jako fundament?
Link do komentarza
interesuje sie takim rozwiazaniem ze wzgledu na "piekne widoki" u mojego sasiada z tylu....
betonowe ogrodzenie kategorycznie odpada... drewniane panelowe wydaje mi sie zbyt delikatne, natomiast standardy siatkowe spowoduja, ze przez kilka lat (zanim wyrosna tuje i inne im pochodne) bede mial średnio piękny widok icon_wink.gif
Link do komentarza
Takie ogrodzenie ma również jeszcze jedną zaletę - można go wykorzystać jako ekran akustyczny
Takie rozwiązanie posiada pozytywną aprobatę Instytutu Badawczego Dróg i Mostów

Budowa takiego ogrodzenia miedzy sąsiadami może mieć za zgodą obu stron – problem zacieniania – bardzo ciekawy efekt wizualny
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
takie ogrodzenie moim zdaniem nadaje się tylko na zastosowanie w miejskich terenach zieleni, przy wygrodzeniu jezdni od reszty otoczenia. Czy to się komuś podoba jest kwestią gustu, ale nie ładowałabym góry betonu do swego ogródka. Czy nie lepiej zastosować przyjazne oczom i naturze człowieka drewno, albo zwyczajną cegłę?? Chyba juz wystarczająco dużo betonu towarzyszy nam w życiu, więc po co dobrowolnie narażać się na jego dodatkową porcję..?Na pewno to nazywa się ogrodzeniem z gazonów- bo z tego co sie orientuję gazon jest to inna nazwa na trawnika... icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Cytat

Takie ogrodzenie ma również jeszcze jedną zaletę - można go wykorzystać jako ekran akustyczny
Takie rozwiązanie posiada pozytywną aprobatę Instytutu Badawczego Dróg i Mostów
Budowa takiego ogrodzenia miedzy sąsiadami może mieć za zgodą obu stron – problem zacieniania – bardzo ciekawy efekt wizualny

dzień dobry-miłego dnia interesuje mnie gdzie znajde teks aprobaty o ktorej piszesz i na jaką wysokość moge budować z gazonow bez zgody mariusz.mo1@neostrada.pl
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...