Skocz do zawartości

balustrada- ratunku.....


Recommended Posts

Balustrady na balkony to nasza największa budowlana porażka.... icon_confused.gif Mamy ich niewiele, dwa balkoniki razem 10-12 m. I zamówiliśmy je w lipcu, żeby przestrzec innych napisze gdzie- facet ma dumnie brzmiącą nazwę firmy, ładną stronę- http://www.kovoll.pl/ i oferuje przystępne ceny- słowem super tylko że................
tygodniami nie odbiera telefonu, wielokrotnie umawia się i poprostu nie przyjeżdża bez słowa (a my czekamy pół dnia) , nie ma z nim żadnego kontaktu, poprostu na całej linii robi klienta w tak zwane bambuko..... no i my jesteśmy zrobieni w bambuko........... nie mamy balustrad zamówionych w lipcu a kończy się październik..... (nadmienię że miały być za miesiąc...)
Dzwoniłam w dwa inne miejsca, w jednym facet strasznie kręcił, chyba nie chciał tego robić bo najpierw podniósł cenę o bagatela- 100 zł na metrze w stosunku do wyjściowej, potem termin nieustannie się przesuwał.... w drugim z kolei miejscu cena była bardzo wysoka. I nie ukrywam że szukam wykonawcy na bardzo proste, kute balustrady - oczywiście wykonawcy z małopolski. Może kogoś polecicie? Mam dostać jeszcze jeden kontakt bo już powoli się załamuję....
Link do komentarza
Cytat

W ryja można dostać, ale w ryja można też dać! Siłowe rozwiązania zostawmy troglodytom icon_mrgreen.gif Tak będzie lepiej... A doradzanie sądu... trzeba mieć dużo samozaparcia by się sądzić. Lepiej jednak nękać niesolidnego wykonawcę.


ja sie sadze o swoje pieniądze i wiem co to znaczy ,a nekaniem to naprawde mozna sobie jedynie prokuratora na siebie sprowadzić bo osobiscie tak bym zrobił jak ktos nie rozumie ,nie wazne w jakiej jest to sprawie nekanie nachodzenie czy inna forma jest karalna w najłagodnieszy sposób na delikwenta nekającego jest daniem w ..... a najlepszy jest sąd zawsze działa a i jeszcze [pare groszy można wyciągnąc
a druga sprawa jesli nie ma umowy pisemnej .nie było zaliczki ,nie było pisemnie zakceptowanego kosztorysu to pytam o co ten szum ,mamy wolny rynek i jak gośc nie chce pracować to dajcie mu spokój ,osobiscie nie wyobrazam sobie takiej sytuacji aby klient czekał z dnia na dzień moze jedynie czekać za konkretnym terminem a juz jesli była uiszczona zaliczka to termin jest świety i mozna go tylko przesunąc za zgodą inwestora
Link do komentarza
Widocznie facetowi nie zależało na zarobku i opinii, ja zamawiałam ozdobną kutą kratę do piwnicy, facet też nie podpisał umowy, nie wziął zaliczki i powiedział, że zadzwoni gdy kraty będą gotowe za jakieś 2 tygodnie. I faktycznie zadzwonił w ustalonym terminie, a zapłaciliśmy nawet mniej niż na początku się umawialiśmy.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Widocznie facetowi nie zależało na zarobku i opinii, ja zamawiałam ozdobną kutą kratę do piwnicy, facet też nie podpisał umowy, nie wziął zaliczki i powiedział, że zadzwoni gdy kraty będą gotowe za jakieś 2 tygodnie. I faktycznie zadzwonił w ustalonym terminie, a zapłaciliśmy nawet mniej niż na początku się umawialiśmy.
Pozdrawiam


Dwa tygodnie... tyle to można poczekać bez umowy icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...