Skocz do zawartości

Imiona zwierzaków


Marcin123

Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
A ja mam małego włochatego pieska o imieniu Piątek. To tzw przybłęda.Półtora roku temu biorąc drewno z drewutni zauważyłem że jedno z polan ma błyszczące oczka.No i oczka zostały.Piątek dlatego że w ten dzień tygodnia po raz pierwszy
dał pogłaskać się i poczuł jak u siebie.Potem okazało się że to suczka.Ale miano "Piątek" pozostało icon_smile.gif
Link do komentarza
Niestety Edzio od nas odszedł icon_cry.gif ze szczurków został tylko Ferdzio, musimy mu teraz poświęcać duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo czasu, ale warto szczury to fantastyczne zwierzęta. Pod bar przypałętał się jeszcze piękny kocur, nazwałam go Maciek niestety nie chce być do domu zabrany. Ale dokarmiam go sumiennie, a on w zamian myszy łapie ochoczo icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Niestety Edzio od nas odszedł icon_cry.gif ze szczurków został tylko Ferdzio, musimy mu teraz poświęcać duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo czasu, ale warto szczury to fantastyczne zwierzęta.



Tu przyznaje rację , dużo racji. Moja Kasica ma szczurki ... już sporo sie przewinęło przez nasz dom.
Zaangażowała sie ostatnio w sprawę źle traktowanych szczurków , odebrała je właścicielce , dała tymczas i znalazła im nowy dom (wiozła je w transporterze 60 km żeby dostarczyć na miejsce) ... notabene wątek o imionach - więc napiszę że nazwała je Timon i Pumba icon_lol.gif . Imiona szczurkom dobieramy tak, że pasują pod względem wizualnym albo charakteru. Więc jest obecnie na przykład bardzo leniwy i "roztyty" Maniek, jest Biała z pyszczkiem, była i odeszła niedawno ze starości nasza ukochana, najbardziej mądra i oswojona Biała, jest jeszcze Haska, Luna ... itd... sporo tego icon_wink.gif
No i mieszkają obecnie z nami też kot Maciej oraz psica Jaga icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...