Skocz do zawartości

Program do projektowania wnętrza


mateuszlor

Recommended Posts

W PRO trzeba ustawić rozmiar i położenie (na jakiej wysokości) ścianki, tylko wszystkie rzeczy, które mahją pod nią stać trzeba tam ustawić jeszcze przed wstawieniem ścianki. Jeśli chodzi o sam zaprojektuj... to w pasku masz takie coś jak wstaw - wybierasz wstaw kolejne piętro dajesz czy na dół czy na górę ,a potem dach z paska tego z boku jest z tym trochę zabawy bo trzeba dobrać wszystkie parametry i wymiary, kąty H i h, ale jak już raz Ci się uda to potem już z górki. W głównym folderze na pasku zadań menu start powinien być plik z instrukcją obsługi i kursem projektowania.
A tak wygląda wizualizacja mojego domu, którą zrobiłam właśnie na tym programie .

DSC01446.jpg


Jak będziesz coś chciał wiedzieć to pytaj postaram się pomóc w miarę możliwości.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

W PRO trzeba ustawić rozmiar i położenie (na jakiej wysokości) ścianki, tylko wszystkie rzeczy, które mahją pod nią stać trzeba tam ustawić jeszcze przed wstawieniem ścianki. Jeśli chodzi o sam zaprojektuj... to w pasku masz takie coś jak wstaw - wybierasz wstaw kolejne piętro dajesz czy na dół czy na górę ,a potem dach z paska tego z boku jest z tym trochę zabawy bo trzeba dobrać wszystkie parametry i wymiary, kąty H i h, ale jak już raz Ci się uda to potem już z górki. W głównym folderze na pasku zadań menu start powinien być plik z instrukcją obsługi i kursem projektowania.
A tak wygląda wizualizacja mojego domu, którą zrobiłam właśnie na tym programie .
[attachment=3414:projekt_ko_cowy.jpg]
Jak będziesz coś chciał wiedzieć to pytaj postaram się pomóc w miarę możliwości.
Pozdrawiam


Witam,
mam pytanie do Sam zaprojektuj: Czy w tym programie można wstawić okna dachowe jak w PRO? Bo jak wstawiłam to wyszło pod kątem 90 stopni a nie nachylone wraz z kątem dachu.
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
A który z tych programów byście polecili? http://www.3kropki.pl/products.php?search=...amp;x=0&y=0 Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś w miarę niedrogiego programu, odrobinę kiedyś liznęłam projektowania, więc wydaje mi się, że szybko się wprawie i zapoznam z takim programem. Niestety nie jestem na bieżąco, więc nie mam pojęcia co jest teraz dobre i na czasie. Taki program by mi się przydał, bo mamy w zamiarze generalny remont domu w połączeniu z przebudówką. W sumie i ogród przydałoby się jakoś odnowić. Doradźcie, plissssss!
Link do komentarza
WItam
Od wczoraj bawię się Sam Zaprojektuj DWO, i trochę przystanąłem na bibliotekach.
Czy jest możliwość ściągania katalogów producentów płytek, mebli itp. czy trzeba opierać się tylko na elementach dostarczonych z programem. Prawdę powiedziawszy , to opierając sie tylko na gotowych elemantach, potem trzeba intensywniej używac wyobraźni icon_smile.gif.


M.
Link do komentarza
Cytat

WItam
Od wczoraj bawię się Sam Zaprojektuj DWO, i trochę przystanąłem na bibliotekach.
Czy jest możliwość ściągania katalogów producentów płytek, mebli itp. czy trzeba opierać się tylko na elementach dostarczonych z programem. Prawdę powiedziawszy , to opierając sie tylko na gotowych elemantach, potem trzeba intensywniej używac wyobraźni icon_smile.gif.


M.


Nie wiem czy gdzieś można ściągnąć do biblioteki, ale ja robię tak, że pobieram tekstury do "moje tekstury" i potem stosuję na ścianach, czy też podłogach, tylko trzeba pamiętać o zmianie właściwości i rozmiaru w opcjach zaawansowanych (dwie strzałeczki przy okienku z teksturą.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Jeśli ktoś jest studentem, to może sobie pobrać za darmo studencką wersję Archicada i robić na niej w sumie wszystkie pomieszczenia. Tyle, że opanowanie całego programu może trochę zająć...
Ale ze stronki można też pobrać samouczki.
Z netu można też ściągnąć do niego dodatkowe biblioteki (choć standardowe są dość obszerne).
Link do komentarza
  • 4 lata temu...
Witam,
remontuje teraz całe mieszkanie, niestety zajęło mi to cały rok :((( ale już zbliża się koniec ;DD. Zupełnie nie wiem jakie kolory zastosować w mieszkaniu, i gdzie co można postawić. Moje pytanie brzmi:
Czy nie znacie może jakiegoś programu dla takich osób jak ja? gdzie można stworzyć sobie własne mieszkanie i nanosić kolory oraz urządzać je? ( I tutaj w gre nie wchodzą simsy :P )
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 6 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...