Skocz do zawartości

Zaprojektuję wnętrze dla Ciebie


gutdesign

Recommended Posts

Projekty wnętrz - pełen profesjonalizm, konkurencyjne ceny. Od pojedynczych pomieszczeń po całe mieszkania i
wnętrza domów.

Projekt obejmuje :
Inwentaryzację pomieszczeń
Spotkania z klientem
Dobór materiałów i sprzętów (kilka propozycji)
Rzuty układu funkcjonalnego pomieszczeń (rozmieszczenie elementów wyposażenia)
Widoki posadzek z rozwiązaniami materiałowymi
Widoki ścian i posadzek z rozwiązaniami materiałowymi
Rozplanowanie oświetlenia - rzut sufitu
Rozplanowanie sieci wodno-kanalizacyjnej (łazienki)
Specyfikację materiałową

Dodatkowo:
Nadzór autorski.
Zakupy z klientem.

MOŻLIWOŚĆ PROJEKTU PRZEZ INTERNET.

gutdesign@op.pl
Zapraszam serdecznie.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Bardzo ładne te przykłady, proste, estetyczne:) Brawo. Ja już jestem po fakcie- korzystałam przy projektowaniu łazienek z pomocy kolezanki takiej uzdolnionej:) i jestem zadowolona, projekt kuchni dostałam gratis ze studia kuchni, a reszte wymyśliłam sama. W sumie nie przyszło mi do głowy zamawiać projektu wnetrza z dwóch względów- wydawało mi się że to pewnie duży koszt (a może się mylę?) i miałam obawy (a tak często bywa..) że wnętrze zaprojektowane przez architekta np bywa dosyć drogie w wykonaniu... nie ukrywam że wymyślenie mojego salonu i jadalni całkowicie samodzielnie dało mi mnóstwo radości:)
Link do komentarza
Witam witam icon_smile.gif Rzadko tutaj bywam to fakt. A więc kropeczko, oczywiscie można zaaranzować swoje mieszkanie samemu i wiele osób tak robi. Są też tacy, którzy chcą skorzystać z usług fachowca. Ja w każdym razie polecam zlecenie projektu architektowi wnętrz jeśli chodzi o łazienkę i kuchnię. To sa trudne wnętrza, samemu mozna zrobić wiele bledów a naprawianie ich bywa kosztowne, ewentualnie przez lata trzeba męczyc się z czymś, co nam przeszkadza. Te wnętrza muszą być bardzo funkcjonalne i oczywiście ładne, podobające się, mamy się w nich dobrze czuć.
Wnetrze zaprojektowane wcale nie musi byc drogie, to od klienta zależy jaki chce zakres ceniwy uzytych materiałów i sprzetów, to wszystko się ustala. Koszt projektu wnetrza jest też ułamkiem ceny jaką płaci sie za materiały i wykonanie. Warto zdecydować sie na projekt i zaoszczędzic czas, nerwy, uniknąć błędów.
Do Tobi - wizualizacje otrzymuje sie w formacie .jpg icon_smile.gif Pliku żródłowego nie ma takiej możliwości, nie bardzo wiem w czym chciałbyś go modyfikować, aplikacje w których sa tworzone kosztują po kilka do kilkunastu tysięcy zlotych. Poza tym przeciez ta aplikację trzeba umieć obsługiwać icon_smile.gif To sa lata doświadczenia architekta, to nie jest gra ani zabawka. Modyfikacje zleca sie architektowi icon_smile.gif Zawsze w trakcie tworzenia projektu jest kilka zmian, az do ostatecznej akceptacji przez klienta.
Pozdrawiam i zapraszam chetnych na projekty.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...