Skocz do zawartości

Mozaiki


KAROI

Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Jednak z drugiej strony... taka mozaika na całą ścianę... Byłaby super icon_smile.gif



Macie racje - wcale nie trzeba całej ściany z takiej mozaiki, znajoma zrobiła dwa pasy o szerokości 15 cm ciągnące się od sufitu przez całą dlugość ściany aż na podłogę... wygląda pięknie (nie zgodziła się aby jej pomysł sfotografować i pokazać na forum). Z takich kamiennych dzieł zawiesić oko można jeszcze na stronie:

http://www.umywalkizkamienia.pl
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Cytuję sama siebie, bo doszłam do wniosku, że czasami warto pooszczędzać icon_smile.gif




Napisz do Lux4home maila z linkiem do tego postu - dostaniesz rabat icon_wink.gif postaraj się tez okreslić kwotę do której chciałabyś otrzymać wybrany model umywalki icon_wink.gif - marzenia czasami się spełniają icon_wink.gif

No pod warunkiem naturalnie, że chcesz wymienić obecną umywalkę na inną icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Napisz do Lux4home maila z linkiem do tego postu - dostaniesz rabat icon_wink.gif postaraj się tez okreslić kwotę do której chciałabyś otrzymać wybrany model umywalki icon_wink.gif - marzenia czasami się spełniają icon_wink.gif

No pod warunkiem naturalnie, że chcesz wymienić obecną umywalkę na inną icon_wink.gif


Dopiero za jakiś czas. Na razie nie planuję poważnego remontu. Ale chyba firma mnie ustrzeliła! A sam fakt takiego postu jak powyżej zbił mnie z nóg! BArdzo dziękuję! Może ktoś inny mógłby skorzystać icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Myślę, że taka mozaika to bardzo dobry pomysł, ale trzeba się dobrze zastanowić nad motywami, które się wybiera. A tak ogólnie, to ile wychodzi za coś takiego, jak to wygląda cenowo. Za jakiś czas będę robić remont łazienki i myślę o czymś takim. Wydaje mi się, że greckie wzory byłyby najbardziej odpowiednie.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...