Skocz do zawartości

Recommended Posts

demo - tylko twoje zdanie jest jedyne, najlepsze i bezdyskusyjne? Inni z założenia nie mają racji...
Nie widziałeś ich chaty, więc co się wcinasz ze swoim gustem? Gust jest jak dupa, każdy ma swoją.
Kakamilk jednoznacznie określił dlaczego wybrał panele i uzasadnił to tak, że każdy chyba powinien zrozumieć, nawet Ty. To jest jego wybór, ja u siebie zrobię jak będę chciał i potrzebował.
Link do komentarza
Cytat

Kakamilk jednoznacznie określił dlaczego wybrał panele i uzasadnił to


No właśnie że nic nie uzasadnił i szczerze mówiąc czuć na kilometr handlarza panelami podobnie jak ciebie naiwniakiem .
Bredzi coś o nowoczesnym domu z drewnianymi stropami , ogrzewaniu w zimę i chłodzeniu latem ,pomiędzy deską a panelem . Dla zmyły ubrał to w opowiastkę o nowym gniazdku , a teraz przyczaił się i czeka na zainteresowanie owymi cudownymi panelami za 98 zet z gwarancją na 33 lata i możliwością lądowania na tym samolotów . icon_biggrin.gif
Swoją drogą dlaczego gwarancja dokładnie na 33 lata ? , kto daje tak durne gwarancje ? . Tylko ktoś kto wie że robi ludzi w bambuko .
Zapewne też tylko przez umiar i handlową wstrzemięźliwość nie wspomiał o możliwości lądowania nie tylko byle jakich samolotów , ale największych transportowców wyładowanych po brzegi czołgami . wink.gif
Myślę że na te cudowne panele można nawet dać gwarancję na 33 lata , trzy miesiące i trzy dni , he he . A jak trzeba będzie to do końca świata i jeden dzień dłużej . :tease2:
Link do komentarza
Cytat

No właśnie że nic nie uzasadnił ...


mi wystarcza


Cytat

Zrobiliśmy sobie wizualizację wnętrz z każdym chyba parkietem drewnianym................nawet z bambusem, cena nie była dla nas ważna na etapie wizualizacji wnętrz.....................wnioski mnie przeraziły - PARKIET DREWNIANY, ZNISZCZYŁ, POWALIŁ, ROZBROIŁ, POPSUŁ ( i kilka innych niecenzuralnych określeń:-)) nasz cały nowoczesny disigne w naszym nowoczesnym domu. Po prostu drzewo (które uwielbiamy) nie pasuje do nowoczesnego wnętrza, oczywiście wyglądało ładnie, ale nie było tego WOW. Wspomniane WOW WOW WOW było dopiero po dokonaniu wizualizacji z panelami. ...



a reszta do bla bla bla dla zainteresowanych oraz dyskutantów
Link do komentarza
Gość xenia
ale bzdura 33 lata? Polonika na blachę dawała 10lat a po 2 latach blachy płowiały! Ale gwarancja tego nie obejmuje. Co raz więcej na forach handlowców wciskających śmieci. Łżesz pan jak Chajzer o darmowych smsach.
Link do komentarza
Gość kakamilk
Cytat

ale bzdura 33 lata? Polonika na blachę dawała 10lat a po 2 latach blachy płowiały! Ale gwarancja tego nie obejmuje. Co raz więcej na forach handlowców wciskających śmieci. Łżesz pan jak Chajzer o darmowych smsach.





Ludu kochany.........miało być o panelach......a jest o mojej konspiracyjnej wspópracy z firmą produkującą panele.
WYBACZCIE STRASZNIE ŻAŁUJE, ŻE WYBRAŁEM PANELE. . . . ROZWAŻĘ PARKIET, TAK ABY wam SIE DOBRZE W MOIM DOMKU MIESZKAŁO.
KRAJ MAMY PIĘKNY TYLKO LUDZIE JACYŚ.........
WRACAJCIE DO TEMATU, NIE CHCĘ SPRZEDAĆ NICZEGO, NIE PRACUJĘ DLA NIKOGO,(MAM WŁASNĄ FIRMĘ, ALE Z DZIAŁALNOŚCIĄ W SZWECJI), WASZA ZAWIŚĆ MNIE ŚMIESZY.
rozróżnijcie czym jest DEMOkratyzm ( z wolnością słowa) od DEMOkretynizmu ( z głupotą słowa) icon_razz.gif

swoją drogą to ty zapewno mało kolegów masz..........zgadnij łaj.
oczywiście kasuje profil bo czegoś więcej się po tych dyskusjach spodziewałem.
pozdrawiam normalność icon_biggrin.gif i chajzera - kimkolwiek to coś jest
Link do komentarza
Cytat

KRAJ MAMY PIĘKNY TYLKO LUDZIE JACYŚ.........
WRACAJCIE DO TEMATU, NIE CHCĘ SPRZEDAĆ NICZEGO, NIE PRACUJĘ DLA NIKOGO,(MAM WŁASNĄ FIRMĘ, ALE Z DZIAŁALNOŚCIĄ W SZWECJI), WASZA ZAWIŚĆ MNIE ŚMIESZY.


Kolego weź przestań tak z grubej rury o zawiści pitolić bo do teraz nikt nie wiedział że masz jakąś firmę . No więc powiedz sam czego niby miałem Ci zazdrościć jak nie wiedziałem ????? , co ???.
Czytałem Twój temat o podłodze drewnianej i izolacjach . No niestety wydaje mi się że strasznie kombinujesz , nie powiem jak kto .
Pozdrawiam .

ps. Ale z tymi panelami to jednak chyba trochę przesadziłeś .
Link do komentarza
Gość panele do kosza
parkiet zawsze był lepszym materiałem więc po co ta dyskusja? Jak mawia mój dziadek : Gumolit czy Panele jak na wieś to bedą..

w necie poczytać sobie można o panelach z chin których jest teraz najwięcej..
Link do komentarza
Cytat

Ale są również polskie panele i nie żadne "gumolity" tylko drewniane. Sprawdź zanim krytykujesz.


Kto krytykuje? Wypowiadałem się się bezstronnie za jednym jak i za drugim materiałem i nie twierdzę,że parkiet jest the best a panele do kitu.
Link do komentarza
Cytat

Odnoszę wrażenie, Mhtyl że to nie było do Ciebie, tylko kontra na panele z chin gościa "panele do kosza" icon_wink.gif


Tak tez pomyślałem ale dla jasności odpisałem icon_biggrin.gif No to powinien go zacytować,a jeżeli odpowiedź jest beż cytatu to odnosi się do ostatniej wypowiedzi.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość elżbieta1972
mam wątpliwości co do paneli laminowanych. W rodzinie mam kuzynkę alergolog, która zdecydowanie odradza oprócz używania cukru to do domu to ODRADZA wszystkim znajomym panele!!! Wszystko inne jest ok. myślę że coś w tym jest.
Link do komentarza
Cytat

mam wątpliwości co do paneli laminowanych. W rodzinie mam kuzynkę alergolog, która zdecydowanie odradza oprócz używania cukru to do domu to ODRADZA wszystkim znajomym panele!!! Wszystko inne jest ok. myślę że coś w tym jest.


Tak jest na pewno - brak wiedzy!
Link do komentarza
Cytat

i pomogły? Czy dla was sprzedaż jest najważniejsza?.


Pomogły, tylko musi być odpowiednia ilość cukru w cukrze icon_mrgreen.gif

Akurat nie jestem sprzedawcą niczego, może oprócz zdrowego rozsądku. Jak poczytasz i spróbujesz zrozumieć co napisałem we wcześniejszych postach to może dotrze do Ciebie, że nigdzie nie zachwalam paneli, płytek lub parkietu jako remedium na całe zło świata - jak to próbują wmówić nam "parkieciarze". Ja po prostu neguję ten pogląd. Nie uważam, że parkiet jest taki super. W niektórych przypadkach jest idealnym rozwiązaniem, a w innych przypadkach lepszym wyjściem są płytki, kamień, beton, linoleum, panele lub jeszcze inne podłoże (np glina, metal itp). Wszystko zależy od gustu, przeznaczenia, kasy i wielu wielu innych czynników. Ale żeby to zrozumieć nie można być zaślepionym jednym rozwiązaniem.

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

A ja proponuję, przed zakupem drewnianych, wykonać prosty test. Mocno uderzyć w drewno kanciastym przedmiotem (kluczykiem od auta) i sprawdzić, czy nie ma odkształceń (wgnieceń) – nawet w przypadku drewna tzw. twardego.
Założę się że wyniki będą zaskakujące. Pamiętajmy, że wyroby z drewna nie są oznaczone klasą ścieralności (twardości).



ano własnie. deski są fajne, łądne, piękne, ale niewytrzymałe toto. i ciężko wymienić, o cyklinowaniu nie wspomnę icon_smile.gif w sumie jakby się człowiek uparł, to i płytkę potłucze, więc jest powód, zeby wybrać panele. ale jakoś nie widze tych za 25 złotych.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Gość optymalista
Mam panele AC4 Krono (60zł/m2), rok mieszkamy z żoną i rocznym dzieciakiem. Panele zaczynają się wykręcać rantami do góry i odpryskiwać TRAGEDIA dla oczu. Dwa lata starszy Parkiet u siostry MERBAU a tysiąc razy lepiej wygląda gdzie cztero-osobowa rodzina w domku parterowym mieszka. Ja stawiam na drewno lite nawet gdy trzy razy droższe to czasie lepiej się opłaca. Radzę PYTAĆ tych co użytkują i panele i drewniane podłogi o porównanie bo na tym forum dziwne porady są..
Link do komentarza
Cytat

Mam panele AC4 Krono (60zł/m2), rok mieszkamy z żoną i rocznym dzieciakiem. Panele zaczynają się wykręcać rantami do góry i odpryskiwać TRAGEDIA dla oczu. Dwa lata starszy Parkiet u siostry MERBAU a tysiąc razy lepiej wygląda gdzie cztero-osobowa rodzina w domku parterowym mieszka. Ja stawiam na drewno lite nawet gdy trzy razy droższe to czasie lepiej się opłaca. Radzę PYTAĆ tych co użytkują i panele i drewniane podłogi o porównanie bo na tym forum dziwne porady są..


Mogą mieć nawet i AC5 czy AC10 jeżeli montaż ktoś spierniczył to nie ma co zwalać winy na materiał. Ja założyłem AC3 i to najtańsze bo nie chciałem inwestować przed przeprowadzką a chciałem ,żeby jakoś pokój wyglądał i już jest prawie dwa lata i spoko. Nawet jak kupisz z najwyższej półki parkiet czy deski to jak Ci ktoś montaż spieprzy to też będziesz narzekał,że to wina materiału?
Link do komentarza
Gość optymalista
Czy na kursie panele zmywa się suchą ścierką? Małgosia Rozenek w domu ma Palisander a jak po domach chodzi to widać gdzie panele a gdzie drewno. A podczas zgłoszenia reklamacyjnego sprzedawca napisał iż gwarancja nie obejmuje takich wad! Czyli najlepiej nie zmywać paneli !!! To po co je produkują? Czy kolega Demo to zmywa podłogę, a żona w którym odcinku u Rozenkowej była :P.
Link do komentarza
ewentualnie chodziło mi o wyrżnięcie dużego mopka czyli mopa - nietoperza który wisi pod sufitem i ciągle brudzi podłogę, która jest wyłożona panelami klasy AC4 zawihjającymi się do środka podczas częstego mycia. A brak guana powoduje mniejszą intensywność nawilżania podłóg...


już sam nie wiem icon_redface.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...