Skocz do zawartości

icopal - co sądzicie


axtim

Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Jeżeli ktoś z Państwa ma pytania dotyczące systemów hydroizolacji fundamentów Icopal - to zapraszam, zapraszam również na: http://www.architekt.icopal.pl/?page=16 - gdzie odpowiadamy na pytania z zakresu wszystkich produktów i systemów naszej firmy.
Natomiast Panu nerwowemu odradzam w najbliższym czasie kupowanie prasy branżowej, słuchanie radia i oglądanie telewizji - szkoda z tak błahego powodu jak reklama narażać się na dodatkowe koszty związane z wymianą sprzętu.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Jeżeli ktoś z Państwa ma pytania dotyczące systemów hydroizolacji fundamentów Icopal - to zapraszam, zapraszam również na: http://www.architekt.icopal.pl/?page=16 - gdzie odpowiadamy na pytania z zakresu wszystkich produktów i systemów naszej firmy.
Natomiast Panu nerwowemu odradzam w najbliższym czasie kupowanie prasy branżowej, słuchanie radia i oglądanie telewizji - szkoda z tak błahego powodu jak reklama narażać się na dodatkowe koszty związane z wymianą sprzętu.



Serdecznie dziękuję za radę. Nie rozumiem jednak, jaki sprzęt miałbym wymieniać? TV nie oglądam, a w radio nie słyszałem żadnej Waszej reklamy. Natomiast jeśli Państwo uważacie, że im bardziej nachalna reklama, tym jest skuteczniejsza, to gratuluję strategii.Ale przyznać muszę, że stronę macie w porządku.
Link do komentarza
Cytat

Jeżeli ktoś z Państwa ma pytania dotyczące systemów hydroizolacji fundamentów Icopal - to zapraszam, zapraszam również na: http://www.architekt.icopal.pl/?page=16 - gdzie odpowiadamy na pytania z zakresu wszystkich produktów i systemów naszej firmy.
Natomiast Panu nerwowemu odradzam w najbliższym czasie kupowanie prasy branżowej, słuchanie radia i oglądanie telewizji - szkoda z tak błahego powodu jak reklama narażać się na dodatkowe koszty związane z wymianą sprzętu.


Zgłosił sie ekspert!!! Szacuneczek!
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Cytat

Myślałem nad gontami, oni sprzedają jak pamiętam gonty orła. Jednak nie jestem do końca zdecydowany. Ceny maja spore. Może przez te reklamy, które faktycznie mnie wkurzają Ale nie myślałem żeby je wyrywać i dziękuje koledze ikas3 na podpowiedz. Faktycznie dobry pomysł.


To zupełnie inna konstrukcja niż gonty orła... zrobię zdjęcia dachu 600m2 ( położony 16 lat temu), którego nikt się nie chciał podjąć wykonać. Wszystko jest dziś jak wczoraj położone. Co prawda nie był to icopal a isola ale budowa obu gontów jest identyczna.
A swoją drogą – czy można eksperta od hydroizolacji fundamentów spytać dlaczego na icopal.pl mają fatalnie „przetłumaczone” instrukcje i co dziwniejsze obrazki?
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Rzeczywiście fajnie to wygląda. A jak długo może jeszcze posłużyć bez wymiany? Tak, circa...



Prawdopodobnie producent nie da gwarancji przekracającej 30 lat. Można też spotkać się z warunkami gwarancji 15 lat.

Icopal też daje imienną gwarancję na 15 lat.

Przez analogię - niektóre domy kryte papą mają już 40 lat. W przypadku papy jednak łatwiej o naprawę przecieków.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...