Skocz do zawartości

Wspierajmy Polskich producentów


markus78

Recommended Posts

Cytat

Właśnie o to chodzi!!! Taka mała kropka, a jaką ma wymowę! icon_mrgreen.gif Oczywiście przyłączam się do apelu o zdrowy rozsądek przy zakupach. Już nasi dziadowie mawiali:" tanie mięso psi jedzą". Niech się każdy zastanowi, czy mu się opłaci kupić tanio i mieć nieustającą rozpierduchę w domu.


Inne było zamierzenie tej małej kropki icon_biggrin.gif Pisałem komentarz do informacji i był on pierwszym moim komentarzem na tym forum, włączyłem nowy wątek bo nie chciałem włączyć nową myśl ale włączyłem NOWY WATEK który był oderwany od sensu, dlatego go usunołem ale coś musi być więc została mała kropka. Trochę to zawiłe ale myśl jest ważna WSPIERAJMY POLSKICH PRODUCENTÓW.
Link do komentarza
To może każdy wystąpi z jakimś konkretnym ? bo ogólnie to mało czytelne przesłanie - polećmy coś co się już u nas sprawdziło lub u znajomych ---

co powiecie o firmie Wiśniowski firma z tradycjami będzie już z 20 lat --- kolega kupował ich bramę garażową i prócz fajnego wyglądu ponoć do tej pory nie potrzebował serwisu icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ze wszystkich bram, jakie spotkałem na budowach, te działały najlepiej.


Jak z 1 małej kropki można się utwierdzić że Polacy robią naprawdę dobre rzeczy icon_biggrin.gif. Zagraniczne oczywiście też jest dobre ale po co dać innemu zarobić, lepiej niech pieniądze zostaną w Polsce i tu krążą.
Wspierajmy Polskich producentów.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
ja mam sporo polskich rzeczy (chyba że o którychś nie wiem że nie sa polskie?)
- płytki- mam Paradyż i cersanit. Jedne i drugie ładne i w rozsądnych cenach- z ciekawostek- wszystkie płytki znanych polskich firm są przystosowane do ogrzewania podłogowego czego jak się okazuje nie można powiedziec o niektórych wcale nie tanich płytkach np hiszpańskich- pewnie tam sie ogrzewań podłogowych nie robi bo jest ciepło:)
- ceramika- w większosci mam cersanit
-baterie- mam armatura kraków (napewno polskie) i ferro (też polskie?)
-farby- decoral- to chyba też "nasza" firma?
wkład do kominka- firma kratki- też jestem zadowolona.
Aaaaaaaaaa bramę garażowa też mam Wiśniowski. Tą firme znam osobiście bo jest w mojej okolicy i znam wiele osób które tam pracują. Polecam:) Nie jest jakas bardzo tania ale ma u nas dobrą opinię. http://www.wisniowski.pl/lng_pl/
Okna- okno plus- to też polskie
Podłogi- Baltic Wood Jasło- jak najbardziej poslkie osobiście byłam w fabryce:) http://www.balticwood.pl/
Link do komentarza
Teraz nie wiadomo co polskie a co nie. Niedawno byłam na zakupach w składzie PSB w Krakowie, a tam na całego akcja "Kupuj nasze" i oczywiście reklamują takie firmy jak Braas, Rup no bo przecież fabryka jest w Polsce. Tego że dochód wywożą za granicę już nie piszą. Tak samo okna połaciowe Velux, mają większą fabrykę w Polsce od Fakro! Czy to są Polski produkty? Dla mnie nie, bo wykorzystują tylko tanią polską siłę roboczą. Dlatego u mnie w domu są: pustaki i dachówka Jopek, okna Fakro, grzejniki Convector i wiele innych produktów polskich firm. Teraz w dobie kryzysu i zbliżającym się wysokim bezrobociu zastanówmy się kogo wspierać.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W tej chwili ciężko stwierdzić czy polskie jest naprawdę polskie icon_wink.gif Nie dajmy sie zwariować i kierujmy się własnym rozsądkiem. Dla mnie istotniesze jest czy produkt jest wart swojej ceny i tyle. Czasami lubię przepłacić za design ale to już takie moje małe zboczenie icon_wink.gif Nie zwracam uwagi na "made in ..." chyba, że są to chiny icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...