Skocz do zawartości

Odkurzacz do suchych liści


Mathir

Recommended Posts

  • 2 lata temu...
Cytat

Z własnego doświadczenia dodam, iż najlepiej inwestować w markowy sprzęt, a nie jakieś made in china, plus jak już się zabieramy za odkurzanie liści, to zawsze na sucho - znacznie poprawia to komfort pracy.



Wiem że jestem tu nowy i zaraz powiecie że się mądrze ale wszystkie sprzęty są chińskie (wyłączając dużą ilość sprzętu zawodowego nieprzeznaczonego do masowej sprzedaży).. ;) W branży elektronarzędzia już 10lat, działałem odkurzaczem do liści i spalinowym i elektrycznym więc tu nie ma co mówić tylko brać spalinowy jeśli jeśli są fundusze, elektryczny lepiej dmucha niż ciągnie i liść lekko wilgotny już nie zostanie wciągnięty. Każdy odkurzacz jest wyposażony w lekki rozdrabniacz by zminimalizować pojemność worka. Ogólnie polecam. za 120-160 zł na giełdzie już można kupić. polecam firrmę Matrix, king craft na samym końcu eurotec
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesiące temu...
Mam odkurzacz elektryczny. Generalnie jestem zadowolony.
Oprócz funkcji opisanych w artykule ja używam go dodatkowo do sprzątania garażu. Po prostu wydmuchuje np. wióry z garażu w kilka sekund.
Rozdrabnianie liści w celu kompostowania i zmniejszenia objętości to też fajna sprawa. Nóż mam plastikowy. Czasami złapie mi korę lub gałązki i potrafi się wtedy zakleszczyć.
Link do komentarza
Cytat

To wszystko zalezy od tego jak duzy masz ogród i jak wiele czasu. Jeśli ogródek jest mały to najlepsze są grabki ale jeśli ogród ma duży areał to może warto rzeczywiście w coś zainwestować icon_cool.gif



:scratching:

A kto i jak ładuje liście do worka (sprząta) te liście z trawnika ? Da się bez grabi?

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Ja uważam że ten odkurzacz to zbędny wydatek. A na dodatek robi masę hałasu icon_smile.gif Grabienie liści w ogrodzie to czysta przyjemność i można to zrobić dla relaksu, ......



1. Typowe kobiece podejście do tematu - zwłaszcza jak to On ma wykonać.
2. Faceci lubią gadżety i udowadniać, że są one niezbędne do życia.
3. Chcesz się pozbyć faceta - zabierz mu jego zabaweczki i skaż go na egzystencję bez nich.
Link do komentarza
Cytat

1. Typowe kobiece podejście do tematu - zwłaszcza jak to On ma wykonać.
2. Faceci lubią gadżety i udowadniać, że są one niezbędne do życia.
3. Chcesz się pozbyć faceta - zabierz mu jego zabaweczki i skaż go na egzystencję bez nich.


A powiedz kobiecie która kupuje setną torebkę, że jest jej nie potrzebna icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...