Skocz do zawartości

Swoboda kształtów i kolorów


Recommended Posts

Gość Niezadowolona
Chciałabym odradzić korzystanie z usług firmy TMC Salony Meblowe Marek Rasztęborski. Nie dotrzymuje terminów (ma kilkumiesięczne opóźnienia), wszyscy z którymi miałam z tej firmy kontakt - kłamali, nigdy nie dotrzymywali obietnic dot. kolejnych wyznaczanych terminów montażu, jakość tych mebli jest bardzo zła. Bardzo żałuję tych wszystkich miesięcy stresu dla całej mojej rodziny spowodowanego przez tę firmę - szczerze odradzam!
Link do komentarza
Cytat

Chciałabym odradzić korzystanie z usług firmy TMC Salony Meblowe Marek Rasztęborski. Nie dotrzymuje terminów (ma kilkumiesięczne opóźnienia), wszyscy z którymi miałam z tej firmy kontakt - kłamali, nigdy nie dotrzymywali obietnic dot. kolejnych wyznaczanych terminów montażu, jakość tych mebli jest bardzo zła. Bardzo żałuję tych wszystkich miesięcy stresu dla całej mojej rodziny spowodowanego przez tę firmę - szczerze odradzam!



chcesz odradzic korzystanie z tej firmy ?! Kobieto, korzystalas chyba z innej firmy! Jest to jedna z najlepszych firm w tym kraju, ktore sprzedaja meble, i tylko w tej firmie, bylem obsluzony NAPRAWDE DOBRZE! Gdy tylko wszedlem do tej firmy, odrazu zostalem przywitany przez handlowca. Oprocz tego ze projekt, wycene i inne formalnosci zalatwilem w ok. 20 minut, to jeszcze wypilem znakomita kawe. Montaz ? 2 tygodnie od zlozenia zamowienia. Co wiecej, patrzac na dzisiejszych "fachowcow" spodziewalem sie spoznienia ze strony montażystów... Jak zobaczylem ich o godzinie 7 przed brama do mojego domu, bylem w szoku... Nie dosc ze z montazem kuchni 45m2 uporali sie wrecz blyskawicznie, to jeszcze po sobie posprzatali ( poodkurzali, zabrali folie w ktorych byly owiniete te meble). Obsluga jak najbardziej profesjonalna... Krotko mowiac, polecam w 100 % ta firme. Ten post powyzej, to jakas JEDNA WIELKA ŚCIEMA!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...