Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Czemu uparłeś się na te modele? Sprawdziłeś linki wskazane przez Ekspertów? Ja postrzegam to jako pomoc, korzystaj z tej okazji.
    • Rama + materac o odpowiedniej twardości i śpisz jak niemowlę po nakarmieniu. Możliwe, że obudzisz się głodny Czyli jakie? Jeden kupiłem tam - już wspominałem a drugi nie pamiętam. Drugi leży na podłodze i jest jeszcze szerszy od poprzedniego. Na ramę a nawet na japońskie łóżko przyjdzie tez pora. Powtarzam - zanim kupimy - trzeba się wyleżeć i poturlać i uwierzcie mi - w minutę zapadnie decyzja, ze to ten jedyny  Teraz trzeba iść do sklepu, gdzie pozwalają się wyleżeć i poturlać. Cała tajemnica zakupu materaca.
    • Niestety pomocy nie otrzymalem wiekszosc osob tutaj jest po to aby sprzedawac swoje pompy. Chcialem zasiegnac tylko opini na temat fachowca i wybor pompy jednej z dwoch ktore podalem. Niestety wiekszosc reklamuje swoje firmy, pompy.
    • Witam wszystkich, czy ktoś się może orientuje czy jest możliwość zamiany wiatrołapu ze schodami tak żeby do garażu można było wchodzić przez wiatrołap a nie przez pom. gospodarcze ? Czy ktoś może wprowadził takie zmiany?
    • Genialne ale tak właśnie trzeba - na wesoło. Ja miałem frajdę wielką przełączając kanały w TV za pomocą telefonu w roli pilota + wpisując adres strony www z prędkością edycji sms-a i nie musiałem lecieć do sklepu po specjalnego pilota za kilka stówek - wystarczył soft i sieć wifi. Czy to nie namiastka tego, o czym tu rozmawiamy ?  Nie oszukujmy się - czy zmiana pracy kotła CO + jego załączanie i wyłącznie na podstawie wskazania temperatury czujnika w salonie to nie jedna z funkcji "inteligentnego" zarządzania energią. I tak od jednej funkcjonalności do drugiej plus mała konsolidacja funkcji + kilka "smartfonów" na ścianie zamiast włącz/wyłącz i mamy co???? Smart Home a idąc krok dalej  - dodajemy rolety, oświetlenie, multimedia, podlewanie ogrodu, otwieranie bramy wjazdowej i garażu, monitoring posesji i mamy "inteligentny dom". No prawie  - bo to na dobrą sprawę my jesteśmy inteligentni i stworzyliśmy sobie  centralny system dla własnej wygody. A, że wygoda to pojęcie względne (jeszcze nie opisane w żadnej ustawie), każdy może postrzegać ten stan na własny sposób     solange63 - cóż mam powiedzieć - nie miała zasilania awaryjnego. Dobrze, ze paliwo w baku miała i pamiętała żeby wcześniej zatankować, dodatkowo świeczki i zapałki w szufladzie i suchy prowiant i z dwie butelki wody 
  • Popularne tematy