Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Recommended Posts

Inwestor przygotowuje się do remontu dachu polegającego na zmianie pokrycia na inny materiał niż leżał dotychczas. Na co trzeba zwrócić uwagę sprawdzając stan techniczny drewnianej konstrukcji dachu?

Pod artykułem (na 2 stronie) jest dział:

Zobacz także:
Forum budowlane - dodaj swoją opinię
Galeria - dachy, pokrycia dachowe
Filmy - instrukcje i porady
» Krzyżówka » Klimatyzacja na poddaszu » Mieszkać pod skosami » Rynny stalowe czy PVC? » Usuwanie azbestu - reportaż » Błędy w montażu systemu orynnowania » Płyty z tworzyw sztucznych Gutta » Montaż okna krok po kroku » Impregnacja » Jaki dach, taka więźba

Radzę tam pobuszować! Ciekawa galeria zdjęć.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Durnym. Kto przy zdrowych zmysłach klaszcze i cieszy się na poniższe sytuacje?   Cała kampania Dudy oparta była na szczuciu i nienawiści do osób LGBT, zahaczając o Żydów i Niemców, oraz do kontrkandydatów z ogromnym naciskiem na Trzaskowskiego i jakby mógł — wszystkim dookoła by dokopał, żeby wygrać. Po czym wchodzi na mównicę księżniczka Dudówna "przyjechana" na chwilę z UK,  i z łzami szczęścia w oczach orzeka:   "Niezależnie od tego kto wygra wybory, chciałabym zaapelować do państwa, by nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu, ponieważ niezależnie od tego w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy, kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi, wszyscy zasługujemy na szacunek, nikt nie zasługuje na to, żeby być obiektem nienawiści. Absolutnie nikt. Szanujmy się."   Kolejne.   Duda z TV reżimową, (nie)Rządem, oraz klerem Trzaskowskiego zmietli hejtem. Lali takie pomyje, że każdy myślący człowiek się wku****waił słuchając tych oszczerstw. Po czym po 21 godzinie na mównicę wychodzi Duda z wyrazem szczęśliwości i nagle .... TADAAAAAM  - chce się spotkać  z Trzaskowskim, żeby podać sobie ręce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Noż k***** !!!!!!! Hipokryzja to najmniej dosadne określenie z tych, które należałoby tu użyć     Tak, bywam chamska. Kiedy nerwy mi puszczają i emocje biorą górę. Jednak choćbym nie wiem jak się starała, nie dorównam Tobie w jego ilości. Ty chamstwo uprawiasz na chłodno, z premedytacją, lubując się tym i ważąc każde słowo.
    • Witam chciałbym sprawdzić czy dana dziłaka która posiadam mogę w łatwy sposób sprzedać bez odrolniania i tym podobnych rzeczy. Ogólne pytanei brzmi od czego zacząć takie sprawdzanie aby bezsensownie nie wrzucac się w koszty. Konkretnie chodzi mi o działkę z załącznika myślałem że płatny raport pomoże ale wiele nie wyjąśnił.   2020-07-13_14-36-41_Raport_o_Terenie_OnGeo.pdf
    • A jeśli wilgoć podciągana jest od fundamentu? Jak to zrobić i w razie czego jak to naprawić? Wentylacja podejrzewam będzie do zrobienia od nowa. W tym mieszkaniu mieszkała teraz osoba która go nie wietrzyła i o nie nie dbała. Jeszcze zastanawiam się nad tym że nie będę tam mieszkał jeszcze prawdopodobnie tej zimy. Ciekawi mnie to czy robić ogrzewanie szybko i grzać tam choć trochę jak nie będę tam mieszkał czy na spokojnie. Nie grzanie może pogorszyć sytuację?
    • Szkoda że nie mam czasu, ale tylko tak z doskoku i co widzę  Daga i ty mnie śmiesz wytykać chamstwo ????????????????????????????????????????????????????   Może wieczorem wpadnę, nara.
    • Czy są jakieś przeciwskazania aby nie robić tam wylewki betonowej ? Rozwiązanie to jest dla mnie korzystniejsze z kilku powodów. Powierzchnia poddasza to 80 m2, uwzględniając podane wymiary z wylewką to przez cały środek mam 2 metry do jętek - sporo miejsca. 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...