Skocz do zawartości

Korek


Recommended Posts

Cytat

porażka chyba ze to kuchnia na pokaz.....


Dlaczego porażka? i dlaczego na pokaz? Miałem kuchnie w korku mieszkając w bloku przez parę lat i jako doświadczony użytkownik zdecydowałem się na korek w kuchni w moim nowym domu. I jak dla mnie nie ma lepszej rzeczy niż korek. Ciepły, tłumi hałas przypadkowo upuszczonych rzeczy np. sztućców, szklanek a nawet talerzy. Bardzo wytrzymały materiał, spokojnie oddaje ciepło z ogrzewania podłogowego. A koszt niewiele droższy od płytek - co przy wielkości kuchni do kilkunastu m2 - różnica żadna.
Link do komentarza
no czytać mozna wiele ostatnio byłem na białym montażu gdzie w sypialniach i kuchni zamontowano palele korkowe
własciciel po tygodniu nie mógł patrzec na nie jak sie porysowały i powciskały od upadku roznych rzeczy przy przenoszeniu wyposazenia kuchni znaczy upadku taleza został piekny ślad
wiec jak na podłoge za 50zł za metr to moim i jego zdaniem porazka
Link do komentarza
Cytat

no czytać mozna wiele ostatnio byłem na białym montażu gdzie w sypialniach i kuchni zamontowano palele korkowe
własciciel po tygodniu nie mógł patrzec na nie jak sie porysowały i powciskały od upadku roznych rzeczy przy przenoszeniu wyposazenia kuchni znaczy upadku taleza został piekny ślad
wiec jak na podłoge za 50zł za metr to moim i jego zdaniem porazka


Tak to jest jak się nie ma pojęcia o czym sie pisze!!! właśnie sie przyznałeś, że krytykujesz PANELE KORKOWE !!! a nie korek. Panele korkowe to panele z wierzchnią warstwą korka. I podobnie zachowuje się jak panel - jest podatny na uderzenia punktowe i zarysowania. Natomiast ja mówię o korku czyli płyt 60*30 z prasowanego i lakierowanego korka gr. 2-3mm, który przykleja się bezpośrednio do wylewki betonowej (więc nie ma tu się co uginać). Autor postu pytał na początku o płyty z korka a nie panele korkowe!!!
Link do komentarza
Cytat

Tak to jest jak się nie ma pojęcia o czym sie pisze!!! właśnie sie przyznałeś, że krytykujesz PANELE KORKOWE !!! a nie korek. Panele korkowe to panele z wierzchnią warstwą korka. I podobnie zachowuje się jak panel - jest podatny na uderzenia punktowe i zarysowania. Natomiast ja mówię o korku czyli płyt 60*30 z prasowanego i lakierowanego korka gr. 2-3mm, który przykleja się bezpośrednio do wylewki betonowej (więc nie ma tu się co uginać). Autor postu pytał na początku o płyty z korka a nie panele korkowe!!!


ups ......
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...