Skocz do zawartości

wasze hity- co szczególnie polecacie do domu?


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
Cytat

To ja może skrobnę coś ta temat odkurzacza robota navibot icon_smile.gif Powiem ze coraz bardzie sie do niego przekonuje.
Jak ktoś nie wie to jest taki odkurzacz robot, sam jeździ po domciu jak skończy to jedzie do bazy się naładować i zawsze trafia icon_smile.gif Oczywiście sa z nim czasami kłopoty, bo potrafi się zaplatać we frędzelki od dywanu, nie wszędzie dotrze konkretnie do kątów nie ma możliwości. Czasami wciągnie jakiś sznurek to tez się zblokuje. Ale reasumując w kwocie ok 1200zł moim zdaniem ten samsung jest ok. Ma oczywiście pilota i inne duperele icon_smile.gif

navi.jpg

A najfajniejsze jest to ze wchodzi pod łózko bo jest dość niski i tam nie muszę sprzątać a strasznie tego nie lubiłem icon_smile.gif



A po schodach jeździ? Bo ja odkurzam tylko schody i do samochód.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Osobiście jestem sceptycznie nastawiony w stosunku do takich odkurzaczy. W biurze, gdzie jest pare stolików i krzesła zupełnie się nie sprawdza - nie pamiętam jaki dokładnie został zakupiony model. Jeżeli ktoś ma dużo otwartych przestrzeni ok, ale w każdym innym przypadku, lepiej będzie ulokować te pieniądze w coś innego.


Myślę, że model ma znaczenie. Są takie za kilkaset złotych i takie za kilka tysięcy!
Link do komentarza
  • 9 lata temu...

Fajny post, wiele ciekawych rzeczy można poznać, czytając kto jest z czego zadowolony. Ja również chcę się pochwalić. W domu mam kilka wnęk, przejść które długo zastanawiałam się jak zabudować, czy drzwiami, czy drzwiami przesuwnymi itp. Ostatecznie zastosowałam kotary! I to jest HIT. Mam kotarę/ zasłonę do spiżarki, do wnęki technicznej i do dwóch garderób na piętrze. Kotary w użytkowaniu są funkcjonalne, ładne i tanie w stosunku z innymi rozwiązaniami.

Kotary w sumie uszyła mi teściowa! ;) Ale dziś kupiłam bym kotary z nadrukiem, w kwiaty! to dopiero czad. 

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...