Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Castorama Sosnowiec


Recommended Posts

Jestem stałym klientem Castoramy od początku jej istnienia i muszę przyznać, że jest to wyjątkowy sklep, jeśli chodzi o dostępność i kompetencje obsługi.
Pewnie, że czasem są zagonieni, ale jak porównam sobie te kwestie z podobnymi marketami, gdzie aby o coś spytać, najpierw trzeba kilkanaście minut szukać obsługi a potem okazuje się, że gość oblegany jest przez wianuszek petentów czekających na swoją kolejkę. Wiele razy zrezygnowałem tam z zakupy tylko dlatego, że nie było nikogo z obsługi.
W Castoramie pracowników jest dużo więcej i są naprawdę kompetentni.
Jedyne zastrzeżenie jakie mam do nich to to, że czasem sobie pozwalają na zbyt swobodne i okraszone wulgaryzmami rozmowy pomiędzy sobą.
Oj, wtedy daję im popalić! Takich zachowań nie odpuszczam!
Nie zawsze są też uśmiechnięci, ale nie mam o to do nich pretensji, bo zmęczenie robi swoje, że nie wspomnę o marudnych i czasem niegrzecznych klientach, którzy sami nie wiedzą czego chcą.
Czasem nawet, będąc świadkiem rozmów z personelu z klientami, wtrącam się z poradą.
Nie rozumiem też dlaczego ceny rur i złączek miedzianych, otulin, czy innych materiałów instalacyjnych są tak wysokie. Byle sklepik na wsi ma taniej.
Link do komentarza
Cytat

Jestem stałym klientem Castoramy od początku jej istnienia i muszę przyznać, że jest to wyjątkowy sklep, jeśli chodzi o dostępność i kompetencje obsługi.
Pewnie, że czasem są zagonieni, ale jak porównam sobie te kwestie z podobnymi marketami, gdzie aby o coś spytać, najpierw trzeba kilkanaście minut szukać obsługi a potem okazuje się, że gość oblegany jest przez wianuszek petentów czekających na swoją kolejkę. Wiele razy zrezygnowałem tam z zakupy tylko dlatego, że nie było nikogo z obsługi.
W Castoramie pracowników jest dużo więcej i są naprawdę kompetentni.
Jedyne zastrzeżenie jakie mam do nich to to, że czasem sobie pozwalają na zbyt swobodne i okraszone wulgaryzmami rozmowy pomiędzy sobą.
Oj, wtedy daję im popalić! Takich zachowań nie odpuszczam!
Nie zawsze są też uśmiechnięci, ale nie mam o to do nich pretensji, bo zmęczenie robi swoje, że nie wspomnę o marudnych i czasem niegrzecznych klientach, którzy sami nie wiedzą czego chcą.
Czasem nawet, będąc świadkiem rozmów z personelu z klientami, wtrącam się z poradą.
Nie rozumiem też dlaczego ceny rur i złączek miedzianych, otulin, czy innych materiałów instalacyjnych są tak wysokie. Byle sklepik na wsi ma taniej.


no tu sie zgadzam bo sa najmocniejsi w ceramice i podłagach z paneli ich ceny powalają innych na kolana ,pozostałe rzeczy to tylko jesli sie uda z okazji jakies kupis wszytko tak drogie ze wyjedziesz do pierwszego sklepu to masz ptrzynajmniej o 30% taniej
a obługa naprawde jak pisałeś jest na bierzaco i doradzi jak trzeba
o dzis np byłem wszoku jak migomat juz z wyzszej pólki np za 4100 a normalnie w sklepach min 6000zł wiec okazje sa ale sporadycznie trzeba by tam nocowac to faktycznie za poł ceny mozna by kupowac
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 lata temu...
Castorama Sosnowiec to wielka pomyłka, opyskliwi pracoawnicy /pracują chyba za karę/ Nie dość, że klócą się między sobą to nie mają czasu na obsługę kilenta .Ceny jedne z wyższych w regionie.Na szczególną uwagę co do ignorancji polecam panią z tapet i armatury /zlewozmywaki /z dnia 07.11.br Pozdrawiam były klient
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...