Skocz do zawartości

Pralka


pariah

Recommended Posts

Wygląda normalnie. Nie wiem czy to co tanie nie zepsuje się szybciej niż to droższe... Jeśli chodzi o sprzęt AGD to chyba lepiej zainwestować w droższy, niż później wydawać na naprawy (jak to kiedyś ktoś powiedział: "nie stać mnie na tanie rzeczy"). Ale można zaryzykować icon_smile.gif
Link do komentarza
Z reguły żadna pralka nie psuje się po miesiącu ( czasem się zdarza gdy mamy pecha), a jeśliby nawet to jest na nią chyba 24 miesiące gwarancji?! Powinna sprawować się dobrze z tym, że ma klasę efektywności prania B i energetyczną też B no i max 600 obr na min , ale cena ... To skutkuje tym, że może nie dopierać rzeczy (ale małymi dziećmi nie jesteście więc plamy z soczku Wam nie grożą icon_wink.gif ), rachunki za prąd mogą być ciut większe ( ale to chyba też nie problem), nie jest najgorsza, a biorąc pod uwagę cenę to jej stosunek do wartości jest zachowany. Ja bym w to weszła.
Pozdrawiam
Link do komentarza
ja mam beko. inną, ale marka to marka. jesteśmy z niej zadowoleni. od roku nie było żadnej awarii icon_smile.gif nasza jest bardzo ekonomiczna, cicha i bardzo dobrze pierze. Kosztowała niecały tysiąc, ale nie wiem jaki to konkretnie model. w każdym razie, do studenckiego mieszkania, drogiej pralki się kupować raczej nie opłaca.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Ja na mam beko i muszę powiedzieć, że spisuje się całkiem nieźle... jeśli chcesz kupić tanio pralkę możesz zajrzeć na stronę sklepu moderni.pl bo mają naprawdę niskie ceny... jestem bardzo zadowolona z niej, nie była zbyt droga i spisuje się super, moje rzeczy są zawsze doprane. Więc moim zdaniem będziesz z niej zadowolony;)
Link do komentarza
Co do samej firmy nie mam żadnych zastrzeżeń, ale chyba wolałabym dołożyć te 300 zł i kupić coś np takiego:
http://www.electro.pl/produkt-AMICA_Pralka...-103098,76.html . Amica, to po pierwsze bardzo dobra firma, a po drugie jednak klasa energooszczędna A, to co innego. Przy tej Beco, zapłaci się mniej, ale odbije się później na rachunkach.
Jeśli natomiast chodzi o super tanią pralkę to proponuje: http://www.electro.pl/produkt-DAEWOO_Pralk..._-15087,78.html. Wprawdzie nie ma jej chwilowo na magazynie, ale jak czytam to mimo ceny ma same pozytywne opinie. Sama nie wiem, nie sprawdziłam, ale jak do mieszkania studenckiego to pewnie warto poczekać i zamówić.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ja też nie mam większych zastrzeżeń co do firmy. Sama kiedyś za czasów studenckich miałam pralkę tej firmy i nie miałam co do niej większych zastrzeżeń. Ale jak się wybiera pralkę to moim zdaniem na rynku jest tak duży wybór, że czasem warto jest poszukać w różnych sklepach internetowych, bo może się trafić jakaś lepsza okazja, i jeśli chodzi o pralki, ale tez o cenęicon_wink.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Jak dla mnie to ta pralka jak najbardziej nadaje się do mieszkania studenckiego. Po pierwsze cena jest bardzo atrakcyjna, zazwyczaj za taka cenę nie kupi się pralki, co najwyżej miskę plastikową.




masz na myśli pralki z napędem Direct Drive?? one są ciche więc myślę, że to jest.... największa zaleta!
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Ale nie tylko te są ciche, z tych nowych Siemensa, też nie jest najgorzej, jeżeli chodzi o emisje hałasu, a cenowo wydaja mi się całkiem niezłe. No ale każdy kupuje to, do czego jest bardziej przekonany, albo to co mu się bardziej spodoba. Warto jednak zastanowić się dwa razy, zanim kupi się taki sprzęt jak pralkę, bo to jednak nie mały wydatek.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...