Skocz do zawartości

Pomoc w zakupie Materiałów


Recommended Posts

Witam Serdecznie

Pomagam w poszukiwaniu tanich oraz sprawdzonych Hurtowni z materiałami budowlanymi.
Dzięki mojej pomocy możesz zaoszczędzić ok 5-10% na materiale budowlanym.

Pomagam w wyszukiwaniu niemal wszystkich materiałów na terenie całego kraju
Zajmuje się wyszukiwaniem tanich materiałów od ponad 3 miesięcy. Początkowo pomagałem jednej firmie budowlanej która budowała domek jednorodzinny. Na budowie udało się zaoszczędzić ponad 9tyś zł [Stan surowy zamknięty]
Teraz chciał bym rozwinąć swoją działalność i pomóc większej liczbie osób.

Na czym polegała by współpraca?

Państwo wysyłają do mnie maila z listą rzeczy które planują zakupić oraz cenę jednostkową za sztukę, m2, KG itp itd Oraz cenę transportu do państwa. No i oczywiście Adres na który ma zostać dostarczony towar.
Ja w przeciągu 48H od otrzymania maila poszukuje materiałów i podaję państwu cenę. Jeżeli będzie zadowalająca i okażę się atrakcyjna podaję państwu namiary na Hurtownię. Oraz ewentualnie jeżeli będą państwo sobie życzyć mogę sam doprowadzić transakcję do końca.

Czy czymś Państwo ryzykują ?
  • Ja nie pobieram opłat wstępnych żadnych zaliczek itp.
  • Podpisujemy nieformalną Umowę w której ja deklaruję się znaleźć państwu hurtownię gdzie ewentualnie można zakupić taniej towar.
  • Nie mają państwo obowiązku kupić go w hurtowniach poleconych u mnie.
  • Hurtownie są całkowicie legalne. Zarejestrowane jako działalność gospodarcza.
  • W większości przypadkach płatność odbywa się po otrzymaniu towaru.

Co ja mam z tego, że pomogę państwu znaleźć taniej towar?

Podpisując ze mną umowę deklarujecie się państwo, że po sfinalizowaniu i prawidłowemu przebiegowi transakcji wypłacą państwo 5-10% zaoszczędzonej sumy na towarze.
Czyli np. Najtańsza hurtownia zaoferowała państwu Blachodachówkę firmy X za 21złm2 chcą państwo przykładowo 300m2. 21x300=6300
Moja cena to 19zł czyli 19x300=5700
Mój zarobek to 6300-5700=600 , 600/10%=60zł <-- Czyli na całej transakcji zarobię ok 60zł
Przy założeniu, że koszt transportu będzie podobny.

Kontakt
nr tel. 501-149-724
email- jurtnowski@op.pl


Pozdrawiam Serdecznie

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...