Skocz do zawartości

Aloes-MTM Styl


Ołówek

Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Witam
Budujemy wraz z żoną domek Aloes. Jesteśmy już na etapie tynków wewnętrznych. Prowadzimy też dziennik budowy
http://www.domywstylu.eu/forum/diary.php?y...&user=10575
Czy ktoś może jeszcze buduje albo wybudował ten domek? Chciałbym się z kimś podzielić swoimi uwagami.




Witam

Przejrzałem Wasz dziennik budowy i bardzo mi się podobał, szczególnie, że budujemy bardzo podobny domek z tej samej pracowni architektonicznej. Mieliśmy podobne problemy i wątpliwości jak Wy np.: co do dodania piwnicy, lub blachy czy dachówki (wybraliśmy dachówkę).
Polecam wątek na forum (sa tam też linki do fotografii): Kawka MTMStyl

Pozdrawiam

mw
Link do komentarza
Cytat

Witam

Przejrzałem Wasz dziennik budowy i bardzo mi się podobał, szczególnie, że budujemy bardzo podobny domek z tej samej pracowni architektonicznej. Mieliśmy podobne problemy i wątpliwości jak Wy np.: co do dodania piwnicy, lub blachy czy dachówki (wybraliśmy dachówkę).
Polecam wątek na forum (sa tam też linki do fotografii): Kawka MTMStyl

Pozdrawiam

mw


no dziennik oki ale elektryk to dał czadu na całej lini
jak za komuny ........
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam
Budujemy wraz z żoną domek Aloes. Jesteśmy już na etapie tynków wewnętrznych. Prowadzimy też dziennik budowy
http://www.domywstylu.eu/forum/diary.php?y...&user=10575
Czy ktoś może jeszcze buduje albo wybudował ten domek? Chciałbym się z kimś podzielić swoimi uwagami.


witam serdecznie, Jestem Magdalena i bardzo poważnie zastanawiam się nad budową domu aloes, cieszy mnie, że Państwo niedawno go wybudowali. Na początek mam dwa pytania.
1 Czy dach można zamienić na dachówkę ceramiczną
2. Jaki jest orientacyjny koszt budowy do stanu deweloperskiego

Pozdrawiam serdecznie z Tarnowa Podgórnego, Magdalena i Michał
Link do komentarza
1. W projekcie, który my kupiliśmy była blachodachówka. Ale taką zmianę może zrobić architekt, który będzie robił wam projekt zagospodarowania działki.
2. Kosztorysu do projektu nie zamawialiśmy. I na stronce Domy w Stylu też nie mają ceny budowy. Mogę jedynie powiedzieć jak to u nas wygląda na dzień dzisiejszy. Jesteśmy przed wylewkami podłogowymi (jak widać na zdjęciach.. mamy już insatalacje grzewcze, piec, zakupiony jest też wkład kominkowy i grzejniki)-elewacja jest prawie skończona (nie ma tynku zewnętrznego)- nie mamy też jeszcze drzwi zewnętrznych i do tej pory wydaliśmy 190 000zł.
Pozdrawiam icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif






witam serdecznie, Jestem Magdalena i bardzo poważnie zastanawiam się nad budową domu aloes, cieszy mnie, że Państwo niedawno go wybudowali. Na początek mam dwa pytania.
1 Czy dach można zamienić na dachówkę ceramiczną
2. Jaki jest orientacyjny koszt budowy do stanu deweloperskiego

Pozdrawiam serdecznie z Tarnowa Podgórnego, Magdalena i Michał


Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
  • 4 miesiące temu...
Witam,
Informacja dla zainteresowanych zakupem projektu "ALOES"

W specjalnej ofercie przygotowanej dla Państwa przez redakcje portali BudujemyDom.pl i WybieramyDom.pl otrzymacie Państwo powiększoną paczkę prezentów:
- dziennik budowy
- roczną prenumeratę miesięcznika Budujemy Dom
- półroczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze
- bon o wartości 100 zł do wykorzystania na www.UrzadzamyDom.pl
- trzy tomy Informatora Rynkowego Budownictwa Jednorodzinnego
dodatkowo dla osób, które kupią projekt przygotowaliśmy upominki od naszego wydawnictwa:
- koszulka Budujemy Dom
- kubek Budujemy Dom

Promocji podlegają tylko zamówienia złożone przez stronę WybieramyDom.pl . Podczas składania zamówienia prosimy o podanie hasła:
"Forum Budujemy Dom"
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...