Skocz do zawartości

chinski tynk na scianach ,, czy farba "retro" jak


Recommended Posts

witam wszytskich remontujacych i nie tylkko

Mam takie pytanko -- czy ktos wie gdzie mozna kupic chinski tynk i jak go polozyc na scianach ?? widzialem to kiedys w przedpokoju -- rewelacja , nie widac jak sie brudzi. Czy farba w stylu retro "" to jest podobny efekt na scianie ? w jaki sposob maluje sie takimi farbami ? jesli ktos mi mogl pomoc -- to prosze o odpowiedz icon_confused.gif , nie wiem na co sie zdecydowac podczas remontu przedpokoju ...
pozdrawiam
Link do komentarza
icon_lol.gif no z bambusa to tam nie ma . Spotkalem sie w Polsce z takim cudem -- jest to zaprawa tynkowa kladziona za pomoca szpachli na sciane. zaprawa ma jakies takie grudki roznokolorowe co sprawiaja wrazenie chropowatosci - przypominajacej malowanie farba strukturalna -- ale nie do konca . troche to jest podobne do sprzedawanych teraz farb " retro" czyli defakto tynku a poten na to bejcy koloryzujacej.

chinski tynk"" ponoc mozna zdjac za pomoca wody ze sciany .. czy ktos cos takiego uzywal i czy mozna to gdzies kupic ??? co jest w takim razie lepsze ??? tynk czy farba retro ?

haha pytanie nie lada bambus icon_smile.gif)).....
Link do komentarza
lol: no z bambusa to tam nie ma . Spotkalem sie w Polsce z takim cudem -- jest to zaprawa tynkowa kladziona za pomoca szpachli na sciane. zaprawa ma jakies takie grudki roznokolorowe co sprawiaja wrazenie chropowatosci - przypominajacej malowanie farba strukturalna -- ale nie do konca . troche to jest podobne do sprzedawanych teraz farb " retro" czyli defakto tynku a poten na to bejcy koloryzujacej.

chinski tynk"" ponoc mozna zdjac za pomoca wody ze sciany .. czy ktos cos takiego uzywal i czy mozna to gdzies kupic ??? co jest w takim razie lepsze ??? tynk czy farba retro ?

haha pytanie nie lada bambus icon_smile.gif)).....[/quote]
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...