Skocz do zawartości

Wrocław - okna - która firma ??


Recommended Posts

Jestem przed wymianą okien
Empol jest najtańszy ale ma złe opinie na forach internetowych
Adams z ul. Nyskiej ma drogą robociznę i nie mogę znaleźć opinii o tej firmie i jej wyrobach
M&S wysłałem wymiary (dokonane przez inną firmę) przysłali mi wycenę była ok, potem przyjechał przedstawiciel na pomiar koszt 40zł zmierzył i wycena po pomiarze wyszła 15% drożej mimo, że wymiary zmieniły się nieznacznie 1-2cm
Pozostały dwie firmy Oknoplast i Avante - cena zbliżona z tym, że w Oknoplascie dają większy upust w Avante tylko 5 %
Jakie są wasze doświadczenia z w/w firmami ?? Jak z montażem i oknami ??
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Cytat

Jestem przed wymianą okien
Empol jest najtańszy ale ma złe opinie na forach internetowych
Adams z ul. Nyskiej ma drogą robociznę i nie mogę znaleźć opinii o tej firmie i jej wyrobach
M&S wysłałem wymiary (dokonane przez inną firmę) przysłali mi wycenę była ok, potem przyjechał przedstawiciel na pomiar koszt 40zł zmierzył i wycena po pomiarze wyszła 15% drożej mimo, że wymiary zmieniły się nieznacznie 1-2cm
Pozostały dwie firmy Oknoplast i Avante - cena zbliżona z tym, że w Oknoplascie dają większy upust w Avante tylko 5 %
Jakie są wasze doświadczenia z w/w firmami ?? Jak z montażem i oknami ??



Sądząc po dacie wpisu temat raczej jest nieaktualny, ale osobom, które się na niego natkną, chciałbym polecić usługi firmy Eleven z Wrocławia. Mniej więcej rok temu kupowałem u nich okna plastikowe i jestem zadowolony icon_smile.gif. Nie mam rozeznania w temacie, więc ciężko mi neutralnie ocenić ich pracę, ale sądzę po tym jak okna się sprawują, że dość dobrze poradzili sobie z zadaniem icon_smile.gif.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...