Skocz do zawartości

Zlewozmywak przy oknie


Mathir

Recommended Posts

Gość adiqq
ja też będę mieć zlewozmywak przy oknie - w blokach mam ślepą kuchnię i przygotowując uklad kuchni tak nam akurat wyszło najwygodniej. Jak się sprawdza napisze za kilka miesięcy icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Nowoczesne nie zawsze są fukcjonalne icon_smile.gif


To fakt, a co do zlewozmywaka przy oknie (ale nie tylko bo starczy szafka 60) uwaga niskie kobiałki, może być trudno sięgnąć do klamki, żeby otworzyć okno, ja niestety kurdupel jestem i będę musiała prosić chłopaków, lub ryczkę se podstawiać.
Link do komentarza
Cytat

To fakt, a co do zlewozmywaka przy oknie (ale nie tylko bo starczy szafka 60) uwaga niskie kobiałki, może być trudno sięgnąć do klamki, żeby otworzyć okno, ja niestety kurdupel jestem i będę musiała prosić chłopaków, lub ryczkę se podstawiać.


Jednak diabeł tkwi w szczegółach icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Byłem dotychczas przeciwnikiem takich rozwiązań, ale... niedawno byłem u nowej synowej i właśnie tak miała, znaczy zlewozmywak przy oknie i... się mię to spodobało. Całkiem fajne i wygodne. Okno też się otwierało bez problemów.


U mnie też otwiera się bez problemów, bo problemem w moim przypadku nie jest zlew tylko mój wzrost, bo obojętnie co by tam stało jeśli odstawałoby od ściany ponad 45 cm to ja już po prostu to klamki nie sięgam, ale naciągnę się naciągnę icon_lol.gif .
Link do komentarza
Cytat

U mnie też otwiera się bez problemów, bo problemem w moim przypadku nie jest zlew tylko mój wzrost, bo obojętnie co by tam stało jeśli odstawałoby od ściany ponad 45 cm to ja już po prostu to klamki nie sięgam, ale naciągnę się naciągnę icon_lol.gif .


Powodzenia! Ale jakiś podwyższacz na razie się przyda icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

u mnie też zlewozmywak jest pod oknem .....
do klamki sięgam bez problemu (164cm wzrostu), i nie zauważyłam, żeby woda ochlapywała okno......
no ale ja w zlewie myję naprawdę niewiele ...... wolę częściej uruchamiać zmywarkę.... icon_biggrin.gif


No mi do klamki brakuje właśnie tych 4 cm icon_smile.gif, ale juz daję radę, a zlewozmywak pod oknem jest super i nic mi się nie chlapie icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Moim zdaniem jak akurat zlew wypadnie pod oknem to ok, ale trzeba zawrócić uwagę na co innego;

1) czy zlew jest widoczny z drzwi lub otwartej części na salon lub korytarz, bo żeby niewiem jak się starać to coś zawsze na zlewie stoi a taka "wystawa" to wątpliwa ozdoba i obciach;
2) patrzenie przez okno ? A któż zmywa u mnie zmywarka i nie wyobrażam sobie zużywania zdroju c.u.w o czasie i szambie nie wspomnę.
3) pod oknem postawiłbym sobie stół żeby siedząc i pijąc kawkę zerknąć sobie za okno (o ile byłoby tyle miejsca)
Link do komentarza
Cytat

Moim zdaniem lepiej w salonie z ładnym widokiem icon_smile.gif



Tak rankiem w powszedni dzień kiedy robię dziecku kanapki to rzeczywiście salon wydaje się być OK. icon_confused.gif
Kiedy obiad nam się pyrka na kuchni na pewno salon jest super i mycie kuchenki bo coś wykipiało. icon_confused.gif
Poza tym można mieć takie miejsce i w salonie i w kuchni (ja tak mam) icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Każdy lubi co innego, ja mam tak umiejscowioną kuchenkę, że z salonu nic nie widać (choć są połączone), w zlewie mam cały czas pusto bo wszystko od razu wędruje do zmywarki więc bałaganu nie ma, ale za to gdy coś robię w kuchni nie czuję się odcięta - dobry wyciąg załatwia sprawę kuchennych zapachów i już
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...