Skocz do zawartości

jak urządzić pokój????


forium1

Recommended Posts

Cytat

forium1, albo ja mam chwilowy problem z czytaniem ze zrozumieniem, albo ty masz problem z wyrażeniem tego, o co ci chodzi. Napisz więc jeszcze raz... Czego oczekujesz od uczestników forum BD?


chodzi mi oto że zamiast tych dwóch szaf będę miał jedną takom dwudrzwiową nie wiem jak je rozmieścić żeby było jak najwięcej miejsca do poruszania się . a teraz zrozumiałeś czy mam to jeszcze bardziej uprościć plis pomocy
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Rzeczywiście pokój mało ustawny. Szczególnie, że chcesz mieć tam spora szafę. Problem byłby mniejszy, gdyby ten właśnie mebel był wykonany na zamówienie. Ta ściana na której masz biurko była by idealna tylko, że szafa musiałaby być u góry ścięta i wpasowana pod skos. Wtedy biureczko stawiasz na teraźniejszym miejscu szafy (i dzięki temu masz wiecej światła do pracy) a łóżko zostawiasz na miejscu. Ewentualnie robisz całkowite przemeblowanie. Wstawiasz szafę na ścianę na której teraz stoi łóżko a łóżko tam gdzie masz biurko. Tylko i tu polecałbym skośną szafę. Nie wiem tylko, czy to co jest na tej ścianie co biurko to nie jest kaloryfer. Jeśli tak to mamy większe schody. Trzeba pomyśleć dłużej:P
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 7 miesiące temu...
  • 3 lata temu...
  • 4 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...