Skocz do zawartości

lampy:)


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesiące temu...
  • 5 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Wg mnie fajnym rozwiązaniem są lampy o dość klasycznym kształcie, ale nowoczesnym wyglądzie, tj. np. Lampa Galante

Lampy w różnych, wręcz udziwnionych formach też są dobre, ale tylko jako dodatkowe światło, wręcz ozdoba.
A czy sie komuś podobają, to już kwestia gustu icon_smile.gif




ooo ta lampa całkiem interesująca, ale lampy wklejone przez eini tez są ciekawe (szczegolnie nr 3)
ten konik to jak dla mnie średni pomysł ...
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Gdzie w ogóle kupujecie lampy? w marketach budowlanych, necie czy może jakichś małych sklepikach z artykułami tego typu? Czeka mnie urządzanie mieszkania i zbieram opinie po co dokąd się najlepiej udaćicon_smile.gif



Jak zdecydowałam się ostatnio na zakup lampy online. Byłam trochę sceptyczna, bo wiadomo - klosz szklany, więc łatwo może się potłuc. Miło się zaskoczyłam gdy oprawa przyszła profesjonalnie spakowana i zabezpieczona. Obsługa sklepu pomogła mi dobrać odpowiednią żarówkę i teraz piękna lampa zdobi wnętrze mojego domu:


Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Ja szukam teraz oświetlenia do kuchni bo jednak to które mamy nie do końca mi pasuje no i chciałabym trochę odświeżyć wnętrze. Zamarzyły mi się systemy lampek diodowych albo ledowych (tak obstawiam) montowanych dowolnie na stalowych linkach, ale ni czorta nie wiem gdzie mogę się w nie uzbroić.. Może ktoś z was się na takie natknął?
Link do komentarza
Cytat

Lampy zdecydowanie najczęściej zamawiam w sklepach internetowych gdzie też ich wybór jest bardzo szeroki przy niższej cenie. Chyba właśnie dlatego każdy z nas preferuję zakupy online,prawda? icon_smile.gif




Cena, ale także możliwość zakupu o dowolnej porze dnia czy nocy icon_biggrin.gif
Często sklepy stacjonarne otwarte są do 18, a przy obecnym trybie pracy nie ma jak pójść na zakupy,
nie wspominając o spokojnym zastanowieniu się.

Polecam bogatą ofertę lamp, dostępnych na naszej stronie icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
Ja chyba też wolę klasyczne modele, przynajmniej doszłam do takiego wniosku przeglądając wasze propozycje.
U siebie mam właśnie takie lampy, kupione w Luxarze. Może nie należą do najnowocześniejszych i najoryginalniejszych, ale na pewno dobrze grają z resztą wnętrza, a to przecież najważniejsze.
W kuchni mam taką:


a w salonie taką:
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Proszę wziąć pod uwagę czarną lampę Cinema, której nóżki wykonane są z chromowanych rurek, natomiast klosz z materiału. Wysokość produktu jest regulowana i wynosi od 78 cm do 144 cm. Lampa przypomina wyglądem oświetlenie jakie jest na planach filmowych, stąd jej nazwa.

http://www.agpol.com/pol/oferta,cat,28,prod,280.html



szczerze to ta lampa wygląda jak statyw pod kamerę lub aparat
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Wiesz co? może i pasuje do każdego pomieszczenia a szczególnie do pomieszczenia gospodarczego ale nie za gtakie pieniądze. Za pasek ze skaju i klosz z plastiku dać ponad 1 tys złotych to trzeba być coś nie teges.
A najbardziej ubawił mnie opis
Cytat

Pasek skórzany i czarny kabel PVC w zestawie.

za ponad tysiaka to łaski nie robią że dorzuca pasek za 30 zł i kabel za 4 zł. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Polecam lampy wielkogabarytowe, półkule, wytwarzane ręcznie w dowolnej kolorystyce. Pasują do każdego wnętrza. Estetyczny nowoczesny kształt i gładka powierzchnia, gwarantuje łatwe utrzymanie lamp w czystości. Do wyboru dostępne są średnice: 50, 70, 90, 120 cm, a także możliwość dowolnego wyboru wielkości klosza. http://insert75.blox.pl/t/690059/lampy-wielkogabarytowe.html 

Beznazwy-1.png

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Wynika to z faktu, że są bardzo funkcjonalne, dając intensywne źródło światła, obejmujące zwykle całe pomieszczenie. Ciekawym rozwiązaniem są żyrandole kryształow, odznaczające się na tle innych żyrandoli. Te wykonane z kryształu są bowiem bardzo okazałe, olśniewające i atrakcyjne wizualnie. Ich wygląd kojarzy się z elegancją, luksusem i prestiżem.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • o ile nic się nie zmieniło, to te 8m odległości jest nadal wystarczające, więc stary budynek nie jest w strefie oddziaływania nowej inwestycji,  co oznacza, że nie ma wymogów odnośnie oddzielenia pożarowego (ściany pożarowej) bo zachowane są odległości, nie widzę powodu czynienia takich manixów są czasami (z tego co pamiętam) jakieś obostrzenia w gęstej zabudowie zakwalifikowanej do miejskiej, ale to jest zawarte zazwyczaj w MPZP   stąd pytanie - czy to Twoje przemyślenia, czy ktoś Ci to powiedział poza tym tak czy siak potrzebujesz projektanta do chociażby adaptacji projektu, więc ten Ci by to wyjaśnił   masz tam Studium czy MPZP?
    • Mam pytanie odnośnie altany ogrodowej .Moja siostra w naszym wspólnym ogrodzie wyłożyła kostkę o wymiarach 4x4 metry a na niej postawiła drewnianą altanę ogrodową wraz z meblami . Nie wyraziłem zgody jako współwłaściciel nieruchomości .Mam mniejsze udziały ,ona większe i twierdzi ,że ma prawo sobie takie konstrukcje stawiać gdzie chce .Czy siostra ma rację?
    • widzę, że Kolega, podobnie jak zeniu, opanował perfekcyjnie mistyczną sztukę ctrl+c - ctrl+v więc wiemy jak wyglądają przepisy i teorię jeżeli chodzi o to jak to wygląda niemniej jednak zalecałbym zapoznanie się z wymogami zawartymi w PnB i warunkach umowy kredytowej odnośnie zakończenia robót; być może wystarczy zgłoszenie zamiaru przystąpienia do użytkowania, urząd to oleje (cicha zgoda), wtedy wystąpić o zaświadczenie o braku sprzeciwu co do zamiaru przystąpienia do użytkowania i to może mogłoby zaspokoić papierożądność banku; pakowanie się w pozwolenie na użytkowanie może się Panu Ł czkawką odbić, bo to już trochę inna bajka i urząd może to potraktować znacznie poważniej, nawet jak dotyczy w sumie niewielkiego zakresu robót, bo tam też często siedzą ludzie, co wg schematu lecą   ale to nie mój cyrk, to tylko moje zdanie, choć na własne życzenie pchanie pod górę nigdy mi się nie podobało
    • Dzień dobry   Zachęcam do korzystania z moich usług Mieszkańców Poznania i okolic.   Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży.   Prowadzę prace na budynkach jedno- i wielorodzinnych, obiektach komercyjnych i przemysłowych.   Każdy zakres elektryki, solidnie, terminowo i tynkarze błogosławią   Do usług Maciej Elektryk 509 419 365
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...