Skocz do zawartości

Ściany z luksferów


KAROI

Recommended Posts

wroce do mojej idei luksferow w podlodze - znalazlam w sieci takie o chropowatej powierzchni specjalnie na budowe podlog - zatem to nie ja wpladlam pierwsza na ten pomysl ;P
no i naprawde sie zastanowie nad tymi luksferami w podlodze - tylko czy wobec tego nici z ogrzewania podlogowego w lazience?
Link do komentarza
Cytat

wroce do mojej idei luksferow w podlodze - znalazlam w sieci takie o chropowatej powierzchni specjalnie na budowe podlog - zatem to nie ja wpladlam pierwsza na ten pomysl ;P
no i naprawde sie zastanowie nad tymi luksferami w podlodze - tylko czy wobec tego nici z ogrzewania podlogowego w lazience?


Linka... Daj linka icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

im dlużej patrze na te luksfery to tym mocniej mam na nie ochote icon_smile.gif . cala albo chociaz czesc podlogi. moja lazienka bedzie okolo 3.5x4 m a wanne bede miec na srodku lub krotszym koncem przy scianie no i mysle ze swietnie by te pustaki naokolo tej wanny wygladaly...


Też tak uważam. To może bardzo fajnie wyglądać!
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

No ja tez nie jestem i moj "fachoffiec" tym bardziej, ale zdaje sie ze jest jakis system zeby nie bylo. W kazdym razie jesli sa to trzeba je zabezpieczyc, ale jak sie ma plytki to tym bardziej trzeba, wiec tak czy owak fugi to najwieksza zakala lazienki. icon_rolleyes.gif


Teraz mi się przypomniało... Chyba masz rację! Kiedyś już słyszałem o tym systemie bez fug... ale nic nie pamiętam icon_sad.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...