Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Ceramika Design


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesiące temu...
Gość zawiedziony
Ja zawiodłem się na firmie Ceramika Design, zamawiałem sporą ilość płytek, zależało mi na czasie, zadzwoniłem do Ceramiki i powiedziano mi, że płytki będą za max 5 dni, pojechałem do sklepu złożyłem zamówienie w sobotę wpłaciłem zaliczkę, wg sprzedawcy p. Andrzeja płytki powinny być w czwartek, okazało się, że płytek nie było ani w czwaretk, ani w piątek w poniedziałek i wtorek też ich nie było, przyjechały dopiero w piątek po 2 tygodniach. Na moją uwagę, że płytki miały być za max 5 dni p. Andrzej powiedział, że nigdy nie mówił klientom, że płytki będa za 5 dni, wogóle nigdy nie mówi ile czasu trzeba czekac na płytki. Ja jestem bardzo zawiedziony postępowaniem sprzedawcy, gdybym wiedział, że mam czekac na płytki 2 tygodnie to wybrałbym inny salon np. Cermag, tam przynajmniej nikt nie wprowadzał mnie w błąd.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Gość Arkady
jakość obsługi bardzo dobra, plytki zamówione , dostarczone od ręki bez problemu, wszędzie mowiono że muszę czekać około 14 do 21 dni na dostawę , tam mieli od ręki. cena przystępna. Ceramikę mieli w super cenie na wyprzedaży to od razu wszystko poszlo za jednym razem .
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość homer
Wykańczałem mieszkanie razem z Ceramiką D. Firma rozreklamowana i pomocna przy pierwszym kontakcie. Ale niestety na tym koniec. Wszystko co dalej się działo to jedna wielka porażka. Na zamówione materiały trzeba czekać o wiele dłużej niż zapewnia Ceramika. Materiały przychodzą niekompletne. Firma wykonująca u mnie płytki miała tygodniowe przestoje bo ciągle czegoś brakowało. Obsługa całkowicie nie profesjonalna. Zapewniają, że zadzwonią z informacjami kiedy zaległy materiał dowiozą i telefon głuchy nawet przez 3 dni. A pracownicy czekają.... trzeba dzwonić i się prosić o jakiekolwiek informacje. Wykańczanie zamiast 2 tygodni, od zapewnianego dnia dostawy, trwało 5 tygodni.
No i oczywiście projekt, który jest jaki jest... a wg którego to projektu C.D. wylicza materiał potrzebny do zamówienia. Zamówiony materiał zostaje. I tak drodzy Państwo zwrócić go nie można!!! 4 pełne paczki płytek mi zostało i do tej pory kiszą się na balkonie :)
Z łazienką się przemęczyłem. Materiał na kuchnię zamawiałem w innym miejscu. Dzięki Bogu bez żadnych komplikacji!
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość KABINA
Absolutnie nie polecam firny Ceramika Design we Wrocławiu. Kompletny brak profesjonalizmu, a klient traktowany jest jak potencjalny złodziej. Kupiłam u nich kabinę z wystawy, korzystając z tzw. okazji cenowej. Kabina podczas montażu rozleciała się w drobny mak. Mam dwóch świadków na to, ze nie miało miejsca żadne uderzenie w tytułową kabinę. Po opinii biegłego okazało się, ze kabina została uszkodzona a) podczas demontażu b) podczas transportu z Ceramika Design c) podczas montażu w moim domu. Nie muszę mówić jaki był werdykt Ceramika Design? Pan dyrektor handlowy nie pozostawił cienia wątpliwości, pomimo regulującej sprawy odpowiedzialności sprzedawcy - ustawy konsumenckiej. W opinii biegłego wystarczy malutka, niewidoczna gołym okiem rysa, by szyba z wielkim hukiem pękła. I mogło się to zdarzyć równie dobrze w 3 miesiące od montażu. Na szczęście są w tym kraju osoby i organizacje, które wspierają kompletnie bezradnego klienta, który został z workiem odpadów szklanych i bezużytecznymi częściami do kabiny. Nota bene, wszystkie części kabiny nie zostały dostarczone w jednym transporcie, a po część uszczelek musiałam jechać ponownie. Nie polecam firmy.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Jednorazowy klient
Również nie polecam firmy Ceramika Design. Aktualnie od ponad miesiąca nie otrzymaliśmy rozpatrzenia złożonej reklamacji płytek (część z nich dotarła zniszczona w wyniku transportu, część w wyniku złego rozmieszczenia mozaiki na siatce nie nadawała się do położenia). Mimo oczywistej wady płytem i ich zniszczenia w trakcje transportu, kilku telefonów do sklepu i osibistych wizyt nie otrzymaliśny zwrotu pieniędzy. Firma nie dba o kontakt z klientem. W trakcje okazało się również że nasza reklamacja została zagubiona i dostarczaliśmy firmie ponownie dokumenty, aby mało rozgarnięty pan z obsługi mógł ponownie skserować sobie dokument. Łazienka już dawno skończona, ale gdybyśmy byli zmuszeni czekać na dostarczenie wadliwych płytek, to nadal pewnie mieszkalibyśmy na budowie. Myśle żę sprawa zakończy się w stowarzyszeniu konsumentów.
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
Gość budowlaniec
Naczytałem się negatywnych opinii na różnych forach o Ceramice Design. Robiłam u nich łazienkę w marcu w tym roku i powiem szczerze, że się rozczarowałam. Wszystko było terminowo. Miła obsługa. Szybko ściągnęli mi mój materiał Opoczno - Carrara. Świetny projekt. Szybko i terminowo, chyba się coś u nich zmieniło.

Właśnie kończę budować ponad 200 m2 domu z Ceramiką design. Wbrew innym opiniom bardzo fajnie się współpracuje z firmą. Większośc zamówiłem u nich i otrzymalem spore rabaty. Dodam że materiał też dowieźli na miejsce. Polecam ich.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Nie polecam salonu Ceramika Design. Namawiają na architekta, który po przedstawieniu wymiarów nie potrafi dokładnie dobrać płytek, nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile. Obsługa w razie kłopotów z popękanymi płytkami i roszczeniami o wymianę nie odbiera telefonów. Lepiej dzwonić za każdym razem z innego telefonu. Zamówiłem, kupiłem i nigdy jeszcze tak bardzo nie żałowałem. Wolę podjechać do castoramy i kupić dodatkowe płytki bo projektem to będę mógł się podetrzeć jak już łazienkę zrobię.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Kupiłem zapłaciłem czekałem 2 tygodnie na zamówienie a okazuje się ze firma bankrutuje i nie wie kiedy odda mi pieniądze, czy wogóle odda, a tydzien temu mówili że zamówienie jest realizowane a okazuje sie ze od miesiaca przygotowywali się do bankructwa, banda oszustów i złodziei wyłudzają jeszcze pieniadze o klientów wiedząc ze nie zrealizują zamówienia, sprawdziłęm strona www jeszcze działą a podobno jest już syndyk na terenie firmy i ją zamyka, banda złodziei takich ludzi powinno się zamykac i zmuszać do pracy w kamieniołomach za mieskę ryzu. Nie wiem czy to prawda ale widzę ze firma victori która też sprzedaje kafle ma takie samo nazwisko jak kierownik sklepu ceramiki Design.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...