Skocz do zawartości

Jak radzić sobie z napadami złości?


Jan_13

Recommended Posts

mi od poczatku budowy ze 3 razy tak puściły nerwy że sie poprostu rozpłakałam...
kilka razy napady złości odreagowałam na mężu (bo się akurat napatoczył)...
a najlepiej na mnie działa jak wieczorem pojadę na działkę... cisza, spokój... siadam z papierosem na oknie w prawie salonie i wszystko odchodzi...

życzę spokoju i opanowania icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
Mój sposób na stres to siadam i włączam sobie na odtwarzaczu mp3 jakiś utwór muzyki klasycznej i wyobrażam sobie, że leże w lesie na polanie i nic mi nie obchodzi. Trzy minuty mi starczą ( oczywiście osoby postronne mogą uznać to za dziwadło). Ale po tym wstaję i z osobą, która mieni zdenerwowała (a jestem cholerykiem) rozmawiam spokojnie i na luzie. I wiele spraw dzięki temu załatwiłem szybciej i lepiej, no i zdrowie moje tak nie cierpi.
Link do komentarza
Cytat

Mój sposób na stres to siadam i włączam sobie na odtwarzaczu mp3 jakiś utwór muzyki klasycznej i wyobrażam sobie, że leże w lesie na polanie i nic mi nie obchodzi. Trzy minuty mi starczą ( oczywiście osoby postronne mogą uznać to za dziwadło). Ale po tym wstaję i z osobą, która mieni zdenerwowała (a jestem cholerykiem) rozmawiam spokojnie i na luzie. I wiele spraw dzięki temu załatwiłem szybciej i lepiej, no i zdrowie moje tak nie cierpi.


Zachęcająco to przedstawiłeś. Trzeba spróbować.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...